Новини
Інфраструктура

Водіїв вантажівок попереджають про обмеження руху у Хмельницькій області

На території Хмельницької області запроваджено обмеження руху для великовагового транспорту у зв’язку з високими температурними показниками. Водіям нагадують, що для збереження дорожнього покриття вантажівкам заборонено рухатися, коли температура повітря перевищує +28 градусів за Цельсієм.

Ця заборона стосується транспортних засобів фактичною масою понад 24 тонни та навантаженням на вісь понад 7 тонн, повідомили у патрульній поліції.

Водії можуть перечекати спекотний період на спеціально облаштованих майданчиках для тимчасової стоянки, які розташовані в смугах відведення автомобільних доріг та біля об’єктів дорожнього сервісу.

Патрульна поліція слідкує за дотриманням водіями правил дорожнього руху, зокрема щодо обмежень для великовагового транспорту.

“Просимо всіх водіїв вантажівок врахувати цю інформацію при плануванні маршруту, щоб уникнути порушень і сприяти збереженню дорожньої інфраструктури області”, – наголошують поліцейські.

Автор: Наталя Кошай

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook