Новини
Інфраструктура

“День без відключень” електроенергії скасували на Хмельниччині

Заплановані цього та наступного тижня вимірювання фактичного рівня споживання електроенергії у всіх областях України, зокрема, у Хмельницькій, скасовано. Причину пояснили у Національної енергетичній компанії «Укренерго».

Нагадаємо, протягом двох тижнів, від сьогодні, 9 липня, і до середи, 24 липня, для кожної області планувалося за певним графіком скасовувати на один день обмеження на електропостачання. Зокрема, у Хмельницькій та Київській області такий “день без відключень” мав бути у четвер, 11 липня. Однак, як повідомили в “Укренерго”, заплановані вимірювання скасували.

Причина скасування не нова – її щодня можна прочитати у повідомленнях як “Укренерго”, так і “Хмельницькобленерго” – дефіцит потужності та зростання споживання через спеку. Нагадаємо, цей тиждень, за прогнозами синоптиків, на Хмельниччині, до прикладу, буде дуже спекотний і зовсім без опадів.

В таких умовах обленерго не зможуть дотримуватися принципу рівномірності обмеження споживання під час проведення вимірів в конкретному регіоні,прокоментували в “Укренерго”.

Однак від планів провести вимірювання в компанії не відмовилися – вони відбудуться, коли дозволятиме ситуація в енергосистемі та стане прохолодніше.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook