Новини
Події

Школярку, яка допомогла знайти зниклу дитину, відзначили у поліції Хмельниччини

Начальник ГУНП в Хмельницькій області Руслан Герасимчук відзначив 12-річну школярку, яка допомогла розшукати зниклу дитину. Хлопчик, який приїхав на Хмельниччину з Волині, пішов гуляти селищем і загубився у чужому населеному пункті.

Нагадаємо, події відбувалися минулого місяця у Старій Синяві. Про зникнення 8-річного хлопчика повідомила поліцію його матір після того, як самостійні знайти його не змогла.

Взявшись за пошуки, правоохоронці долучали до них місцевих жителів. Так, поліцейський офіцер громади Михайло Литвинюк показав фото хлопчика Самірі Шуляк та попросив одразу повідомити, якщо дівчинка десь його побачить.

Так зрештою і сталося – школярка натрапила на заплаканого та розгубленого малого біля дитячого майданчика. І відразу привела його до поліцейського відділку, де на згубу чекала схвильована мама.

Начальник ГУНП в Хмельницькій області Руслан Герасимчук зустрівся з Самірою, вручив їй подяку Головного управління Нацполіції в Хмельницькій області та закликав у майбутньому поповнити лави поліції.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook