Новини
Інфраструктура

У “Хмельницькобленерго” оприлюднили графік на 12 липня

Новий графік погодинних відключень, складений енергетиками, вкотре викликав хвилю емоцій у мешканців області. У “Хмельницькобленерго” змінили візуалізацію графіка, і тепер не потрібно рахувати самостійно, скільки годин та або інша черга проведе “зі світлом” або без нього. Також у Держенергонагляді повідомили про заплановані перевірки деяких обленерго через численні скарги споживачів на несправедливий розподіл електроенергії.

Ми уважно відстежуємо звернення та скарги громадян щодо несправедливого розподілу. Вже бачимо декілька областей, де найближчим часом відбудеться поглиблена перевірка. Лідер за кількістю скарг – Дніпропетровщина, повідомили у Держенергонагляді.

За словами голови Держенергонагляду Руслана Слободяна, деякі обленерго не зовсім правильно застосовували графіки погодинних відключень.

Графік погодинних відключень для Хмельниччини на завтра виглядає так:

Як видно на графіку, в обленерго порахували не лише фактичний час знеструмлень протягом доби, а й частку відключених годин у черзі з початку місяця. Наразі вона для всіх шести черг становить 42-43%, тобто майже половину доби.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook