Керівниці Хмельницького обласного центру МСЕК суд у Києві обрав запобіжний захід
Печерський райсуд Києва сьогодні, 7 жовтня, обрав запобіжний захід очільниці Хмельницької МСЕК Тетяні Крупі, яку підозрюють у незаконному збагаченні, у вигляді тримання під вартою на 60 днів з можливістю внесення застави.
Нагадаємо, у керівниці МСЕК в робочому кабінеті було виявлено 100 тисяч доларів США, медичні документи з ознаками підроблення, а також списки «ухилянтів» із прізвищами та фіктивними діагнозами. Вдома у посадовиці вилучили 5 млн 244 тисяч доларів США, 300 тисяч євро, понад 5 мільйонів гривень, брендові прикраси, а також документи, які можуть вказувати на відмивання грошей через різні бізнес-проєкти.
За клопотанням прокурорів Офісу Генпрокурора Печерський районний суд міста Київ сьогодні, 7 жовтня, обрав посадовиці запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 3 грудня з можливістю внесення застави у сумі 500 мільйонів 1528 гривень.
На корупційний скандал відреагували у владі Хмельницької області. Зокрема, начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Тюрін наголосив:
Масштаби цинізму просто вражають. Це пряма протидія діяльності ЗСУ. Не допустимо, щоби хтось вважав, що їхня діяльність – це джерело збагачення, особливо коли в країні війна.
У Хмельницькій обласній раді також не залишилися осторонь. Перший заступник голови обласної ради Володимир Гончарук відповідаючи на запитання журналістів видання “Телеграф”, чи були в облради якісь підозри або надходили скарги від людей щодо незаконної діяльності керівниці МСЕК та її сина, відповів, що до офіційного оголошення підозри та винесення судового рішення зарано робити конкретні висновки. Водночас він підкреслив, що категорично засуджує будь-яку допомогу ухилянтам від військової служби.
Та додав, що керівниця МСЕК працює за контрактом, укладеним ще у 2020 році до початку каденції нинішньої облради. Термін контракту спливає у 2025 році. Проте на запитання, чи звільнять Крупу через корупційний скандал, сказав:
Хмельницька облрада діє за трудовим законодавством.
У владі міста Хмельницького від коментарів утрималися.
У партії “Слуга народу”, до фракції якої Тетяна Крупа входила у Хмельницькій обласній раді, заявили про запуск процедури імперативного мандата:
Керівницю Хмельницького обласного центру МСЕК Тетяну Крупу, яку підозрюють у незаконному збагаченні, буде виключено зі складу депутатів Хмельницької обласної ради в рамках імперативного мандата. Тетяна Крупа не є і не була членом партії «Слуга Народу», а під час зборів політсили її було виключено з фракції «Слуги Народу» в Хмельницькій облраді. Партія «Слуга Народу» завжди стояла та стоятиме на позиціях нетерпимості до будь-яких проявів корупції. І у випадках неприпустимих дій – з правового та етичного погляду – ми миттєво ухвалюємо відповідні рішення, незважаючи на прізвища чи посади. Всі причетні до корупційних схем мають відповідати перед законом.
Раніше на офіційній сторінці партії “Слуга Народу” на Хмельниччині була оприлюднена заява “щодо викриття працівниками ДБР керівниці Хмельницького обласного МСЕК, що є депутаткою Хмельницької обласної ради”
Репортаж з залу суду:
Автор: Тетяна НовакВсі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook