Три “шахеди” збили вночі на Хмельниччині сили ППО
Понад три години тривала в ніч з 16 на 17 січня повітряна тривога на Хмельниччині. Через постійне маневрування ворожих “шахедів” мешканцям області неодноразово повідомляли про підвищений рівень небезпеки. За інформацією Хмельницької ОВА три ворожі безпілотники силам ППО вдалося знищити.
За інформацією Повітряних сил ЗСУ, у ніч на 17 січня 2025 року (із 19.00 16 січня) противник застосував дві балістичні ракети «Іскандер-М», а також атакував 50 ударними БпЛА типу «Shahed» і безпілотниками-імітаторами різних типів із п’яти напрямків.
Станом на 09.00 підтверджено збиття 33-х ударних БпЛА типу «Shahed» та безпілотників інших типів у Полтавській, Сумській, Харківській, Черкаській, Чернігівській, Київській, Хмельницькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській та Одеській областях.
Зафіксовано влучання ворожих ударних безпілотників у підприємства на Одещині, також, внаслідок падіння збитих ворожих БпЛА, пошкоджено будівлі установ, приватного підприємств та домогосподарств на Харківщині, Черкащині та Київщині.
На Хмельниччині, за інформацією начальника ОВА Сергія Тюріна, під час повітряної тривоги сили ППО збили 3 ворожих БпЛА типу «Shahed».
Автор: Тетяна НовакМісця падіння уламків встановлюються. Звернень щодо травмованих, загиблих чи пошкодження майна не надходило, – повідомив посадовець.
Всі новини на одному каналі в Google News Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook