Пропозиції на тендер «Єдиний майновий комплекс державного підприємства “Славутський комбінат “Будфарфор”, код за ЄДРПОУ 42113663» можна подавати до 22 липня. Аукціон відбудеться 23 липня.
Як йдеться на сайті Прозорро, замовник торгів – Регіональне відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях.Початкова ціна – 207,66 мільйона гривень без ПДВ. Розмір мінімального кроку зниження ціни – 2,077 мільйона гривень або 1% вартості.

До складу єдиного майнового комплексу державного підприємства “Славутський комбінат “Будфарфор” входять 38 об’єктів нерухомого майна, загальною площею 82929,1 метра квадратних.

Серед об’єктів комплексу, що виставляються на аукціон, скажімо:
- 1) Будівля кафе-бару “Орхідея” та магазину “Ветеран”, площею 106,3 кв. м;
- 2) Будівля КНС, площею 70,5 кв. м;
- 3) Будівля музею, площею 209,4 кв.м;
- 4) Будівля кузні, площею 160,7 кв. м;
- 5) Будівля ГРП, площею 71,6 кв. м;
- 6) Будівля водонасосної станції, площею 47,6 кв. м тощо.





Підприємство доволі знане на теренах Поділля. Й не тільки. Як зазначено на сайті «Енциклопедія сучасної України»:
«БУДФАРФО́Р» — одне з найбільших у Європі підприємств з виготовлення виробів санітарно-будівельної кераміки. Підпорядк. Укр. держ. корпорації «Укрбудматеріали». Розташ. у м. Славута Хмельн. обл. Засн. 1909 на базі мех. заводу як Славут. фаянс. завод з виробництва госп. фаянсу: столового і чай. посуду, ваз, сувенірів, столиків для шахів. Пізніше завод випускав у обмеженій кількості сантехніку (сировину завозили з Німеччини). Сучасна назва — від 2001, ЗАТ — від 2003. У складі комбінату — Славут. завод «Б.» (працює 1900 осіб) та Романів. цегел. завод (120 осіб). У рад. часи мав союзне значення, виготовляв переважно госп. фаянс. посуд, побут. сантехніку. Обсяг випуску продукції від 1992 зменшився».
Зменшився — не те навіть слово. На сайті Опендатабот можна побачити, що в останні роки на підприємстві працювали 7-8 осіб, а щорічний збиток становив сотні тисяч гривень (у 2022 році — понад два мільйони).

Якщо продаж відбудеться, є надія на відродження славетного підприємства. Але чи знайдеться інвестор, який викладе двісті мільйонів за підприємство?
Читайте також: За 12 мільйонів продали деревообробний комплекс на Хмельниччині
Всі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook
Читати інші новини







