Заступник Хмельницького міського голови особисто проїхався великогабаритним автобусом та перевірив роботу валідаторів, які повинні були запрацювати у транспорті з 23 липня, але, як з’ясувалося, запускаються в роботу поступово.
Нагадаємо, у середу пасажири змогли оплатити проїзд за допомогою карток лише в автобусі, що курсує за маршрутом №2. Станом на п’ятницю, 25 липня, валідатори вже працюють в автобусах маршруту №21.
На більшості великих і середніх автобусів вже є можливість розрахунку карткою, працюють валідатори. Зранку протестував розрахунок телефоном на 21 маршруті. Поки не всі автобуси на маршрутах 29, 46, 49 мають таку можливість. Але усе в процесі монтажу і налаштування, – прокоментував заступник міського голови.
Хмельничани у коментарях пишуть:
Супер! Так на тих треба встановити і запустити, а то постійно треба заходити і оплачувати у водія (( на тих маршрутах
Новина чудова в контексті того, що нарешті не треба тримати готівку для проїзду автобусом. А тримаєш ти тому, бо треба доїхати після 21:00 з центру додому, бо нічого іншого окрім приватників не їздить. Хочеться сплачувати комунальному перевізнику за проїзд в першу чергу.
Відреагував на цей коментар один з відомих у Хмельницькому перевізників Олександр Мішин, якого, складається враження, чомусь дуже не люблять деякі пасажири, хоча причину цієї нелюбові пояснити важко:
Після вашого коменту приватним перевізникам хочеться змінити графік і перестати випускати на маршрути автобуси після 21.00. І ще, перестаньте користуватись інтернетом, сплачувати за електроенергію, за газ, купувати речі, продукти харчування… Адже це все приватники? Чомусь всі присутні експерти в соцмережах і “незамінні” громадські активісти, а також деякі співчуваючі їм громадяни, вважають приватних перевізників якимось злом для суспільства і майже “класовим” ворогом. І ще. Приватний перевізник за власні кошти закупив транспортні засоби, створив робочі місця, сплачує податки, за рахунок яких в т.ч. утримується комунальний транспорт і не отримує ніяких пільг від держави, які надаються виключно комунальним підприємствам. Маєте бажання повернутись до революції 1917 року, коли все стане державним без альтернативи?
Олександр Мішин, так це взагалі не у ваш город камінь!) Поки місто не може в силу певних причин запустити більше транспорту у вечірню пору доби, в районі ЖД, наприклад, Ви заповнюєте цю пусту «нішу» та забираєте пасажирів, отримуючи прибуток за перевезення. Зрозуміла поведінка бізнесу, і це чудово, що для цього подаються не лише Спринтери, а і низькопідлогові 12, 15 метрові автобуси! Хмельницький серед небагатьох міст України, що може похизуватись соціальною відповідальністю приватних перевізників. А ось комунальному перевізнику варто було б поборотись за пасажира після тих самих вечірніх поїздів, це додає конкуренції, а отже і рух вперед. Я впевнений, якщо Ви надаєте якісно послуги з перевезень, то Вам не треба переживати за зменшення пасажирів. І ви повинні розуміти, що існують пасажири, які свідомо обирають для поїздок комунальний транспорт. Так само як є люди, як купують виключно хмельницьке.
Попитали хмельничани Миколу Ваврищука і про таке:
Пане Микола Ваврищук, скажіть, будь ласка, якою має бути вартість проїзду, щоб у місті повністю зникли оці “бусіки”, де пасажири стоять над головою у водія, і постійно чують “закривайте двері”? Нажаль, пан Мішин не закриває всі маршрути великогабаритними автобусами, але ж вихід повинен бути?
У нас в місті не лише Мішин їздить великими автобусами. Є в комунальному підприємстві понад 20, в інших перевізників теж близько 30. Під час війни важко все зробити одномоментно. Високий тариф – це дієво, але не всі зможуть його платити. Поступово зменшуємо кількість маршруток, думаю це помітно. Але до повного переходу на великий габарит треба ще трохи часу.
А чому в Раково чи в сторону міської лікарні після 22.00 нічого не ходить? Як добиратися після роботи? Вчора простояла на Плазі до 22.30 і окрім 46, які йшли кожні 10 хв, ні чого не їхало в сторону Раково. Люди змушені брати таксі.
Всі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook
Читати інші новини







