У Державну екологічну інспекцію у Хмельницькій області звернулася мешканка Хмельницької громади, яка розповіла про ймовірне забруднення земельної ділянки і ґрунтових вод внаслідок витікання стоків з очисних споруд в селі Іванківці у Хмельницькій міській громаді.
Як повідомили екологи, під час обстеження фахівці встановили, що на цій земельній ділянці розташовані септики, з яких витікали неочищені стічні води на ґрунт та відчувався характерний неприємний запах.

Фахівці інспекції відібрали проби ґрунту. За результатами інструментально-лабораторних аналізів виявлено перевищення нормованого вмісту по амонію, аніонних поверхнево-активних речовин (АПАР), фосфору та хлоридах, що свідчить про забруднення земельної ділянки. Розмір заподіяної шкоди через порушення природоохоронного законодавства становить 2110 грн.
Матеріали інспекторського реагування направлено до Хмельницького РУП ГУНП в Хмельницькій області для проведення оперативних заходів щодо встановлення винних осіб та притягнення до відповідальності, – повідомили у Державній екологічній інспекції у Хмельницькій області.
Читайте також: Активісти звинувачують екологів у приховуванні інформації щодо забруднення Південного Бугу у Хмельницькому
Всі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook
Читати інші новини







