Про черговий випадок отруєння грибами повідомили у Хмельницькому обласному центрі контролю та профілактики хвороб.
Знову постраждав мешканець Кам’янець-Подільського району. 64-річний чоловік назбирав грибів-дощовиків, що росли у сусідському саду. Приготував їх без попереднього відварювання та пообідав. Уночі в чоловіка з’явилися перші симптоми отруєння: нудота, спастичний біль у шлунку, діарея та блювання.
До лікарів селянин звернувся вранці. Його госпіталізували до районної лікарні Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради. Наразі чоловік отримує усе необхідне лікування, повідомили у центрі контролю та профілактики хвороб.
Та нагадали, що з початку 2025 року це вже 7 випадок отруєння дикорослими грибами. Загалом через недотримання технології їх приготування в області постраждало 12 осіб (у шостому випадку дикими печерицями отруїлися двоє сестер, які назбирали їх на присадибній ділянці). Летальних випадків внаслідок отруєння грибами на Хмельниччині цього року не зафіксовано.
Всі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook
Читати інші новини







