Суд визначив коло депутатів, з якими лідерка фракції «Батьківщина» не може спілкуватися в межах кримінального провадження. Серед них є й представники Хмельницької області.
Серед народних депутатів, з якими суд зобов’язав голову фракції «Батьківщина» Юлію Тимошенко не підтримувати контактів, є двоє представників Хмельниччини. Відповідний список оприлюднив Центр протидії корупції.
Загалом у переліку — 65 народних обранців. Від Хмельницької області до нього потрапили:
- Юрій Заславський — депутат фракції «Слуга народу», обраний за загальнодержавним багатомандатним округом;
- Сергій Мандзій — депутат фракції «Слуга народу», також обраний за партійним списком.
У Центрі протидії корупції зазначили, що більшість депутатів у цьому списку представляють фракцію «Слуга народу». Частина з них, за даними ЦПК, має підозри від НАБУ і САП або фігурує у журналістських розслідуваннях.
Нагадаємо, 16 січня Вищий антикорупційний суд обрав Юлії Тимошенко запобіжний захід у справі щодо можливого підкупу народних депутатів під час голосувань у Верховній Раді. Суд призначив заставу у розмірі понад 33 мільйони гривень та поклав на неї низку процесуальних обов’язків.
Серед них — заборона спілкування з визначеним колом депутатів, обов’язок з’являтися за викликом до НАБУ та суду, обмеження на виїзд за межі Київської області та здача закордонного паспорта.
Всі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook
Читати інші новини