Погода на Хмельниччині на 10 лютого
У вівторок на Хмельниччині буде морозна прохолодна погода, аналогічна попередньому дню. Температура по області вночі 14-19º морозу, вдень 3-8º морозу, у Хмельницькому вночі 15-17º морозу, вдень 5-7º морозу. А вже починаючи з середи, синоптики прогнозують потепління до +2º вдень.
За інформацією Хмельницького обласного центру з гідрометеорології, завтра на Хмельниччині буде мінлива хмарність, без опадів. На дорогах ожеледиця. Вітер південний 7-12 м/с. Температура по області вночі 14-19º морозу, вдень 3-8º морозу, у Хмельницькому вночі 15-17º морозу, вдень 5-7º морозу.
За інформацією сайту Синоптик погода на Хмельниччині буде така:
- У Хмельницькому хмари вранці розсіються та більше в цей день на небі не з’являться. Без опадів.
- Температура повітря: вночі -13, вдень -6, ввечері -6.
- Хмари, які з’являться у Кам’янці-Подільському вдень, протримаються недовго – ввечері очікується ясна погода. Без опадів.
- Температура повітря: вночі -11, вдень -4, ввечері -4.
- Ввечері небо, що залишатиметься у Шепетівці ясним майже увесь день, затягнеться хмарами. Без опадів.
- Температура повітря: вночі -14, вдень -6, ввечері -7.
Всі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook
Читати інші новини