Сергій Тюрін вручив державні нагороди «Мати-героїня» 30 жителькам Хмельниччини (ФОТО)
Напередодні Дня матері на Хмельниччині відбулися урочистості, присвячені жінкам, які присвятили своє життя вихованню дітей та збереженню родинних цінностей. Голова Хмельницької обласної державної адміністрації Сергій Тюрін зустрівся з матерями-героїнями та матерями-виховательками краю, аби висловити їм вдячність від імені держави.
Від імені Президента України Володимира Зеленського очільник області вручив державні відзнаки — посвідчення та нагрудні знаки до почесного звання України «Мати-героїня» — 30 жителькам області.


Це жінки, які виховують у своїх родинах п’ятеро, шестеро, семеро, восьмеро, дев’ятеро і навіть десятеро дітей. Кожна така родина є прикладом невичерпної любові та відповідальності.




Подяка за турботу та відкриті серця
Окрім державних нагород, Сергій Тюрін вручив почесні подяки обласної військової адміністрації матерям-вихователькам дитячих будинків сімейного типу.


Голова ОДА підкреслив, що завдяки щоденній праці матерів-виховательок діти, які були позбавлені батьківського піклування, сьогодні мають повноцінну родину, підтримку та відчуття рідного дому.



На завершення Сергій Тюрін побажав усім присутнім родинам більше спокою, тепла, добрих новин і якнайбільше щирих дитячих усмішок під мирним українським небом.
Читайте також: «Моя мама — моя королева»: свято для особливих родин у Хмельницькому «Карітасі» (ВІДЕО)
Всі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook
Читати інші новини