Передчасно померла працівниця органів прокуратури Хмельниччини
Колектив Хмельницької обласної прокуратури висловлює глибокий сум із приводу передчасної смерті своєї колеги, державної службовиці Наталії Гурніцької. Серце жінки зупинилося на 50-му році життя після важкої хвороби.
Чверть століття служіння закону та відданості справі
Наталія Гурніцька присвятила державній службі в органах прокуратури Хмельниччини понад 25 років свого життя. Упродовж усього професійного шляху вона зарекомендувала себе як висококласний фахівець, який завжди сумлінно виконував свої безпосередні службові обов’язки. Колеги згадують, що її робота завжди вирізнялася винятковою відповідальністю, високим рівнем професіоналізму та безкомпромісною відданістю обраній справі.
Для колективу обласної прокуратури Наталія Гурніцька була не просто колегою, а чуйною, доброзичливою та неймовірно порядною людиною. Вона завжди була готова прийти на допомогу, підтримати у складну хвилину як порадою, так і ділом. Її життєва мудрість, щирість та людяність назавжди залишаться у пам’яті та серцях усіх тих, хто мав честь працювати поруч із нею протягом цих років.
Співробітники та керівництво відомства висловлюють щирі співчуття рідним, близьким, друзям та усім, хто знав Наталію. Світла і добра пам’ять про неї назавжди залишиться у серцях колег.
Всі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook
Читати інші новини