Святкова виставка-ярмарок декоративно-прикладного мистецтва у Хмельницькому: яскраво, красиво, душевно
Цими вихідними у сквері імені Т.Г.Шевченка проводиться виставка-ярмарок виробів декоративно-прикладного мистецтва, що має назву «Хмельницький – це ми!». Присвячена виставка 586- ій річниці першої писемної згадки про місто Хмельницький. Дійство проводиться під відкритим небом та запрошує усіх охочих насолодитись або ж навіть придбати виріб, що припаде до душі.
Майстри Хмельниччини та інших міст привезли власні роботи, аби показати своє мистецтво та прикрасити свято Дня міста. На виставці представлено багато яскравих картин, прикраси ручної роботи, посуд, глечики, сукні із вишивкою, загалом – усе, що являє собою український побут.
Перше, що привертає увагу – картини. На них зображені колоритні, яскраві квіти, граційні та гордовиті коні, краса української природи. Деякі із творінь навіть важко описати словами, адже вони настільки химерні в гарному значенні цього слова, що кожна людина розуміє їх зміст та суть по-різному. Проте, усі вони прекрасні та зовсім не схожі одна на одну. Їх творці мешкають у різних куточках України, тому кожна картина має власний колорит. Художниця Людмила Варійчук завітала до Хмельницького із Тернополя.
«До Хмельницького я приїхала, щоб зустрітися із своїми друзями, які живуть тут. Це вже традиція, та й не бачились давно. А картини свої привезла задля того, щоб презентувати свою творчість людям. І, звісно, продати хоч кілька. Але народ приходить, гуляє, оцінює, споглядає, проте вкрай рідко купує. Мистецтво зараз не так цінується», – поскаржилась художниця.
Своєю красою вражають прикраси ручної роботи із шкіри, бісеру та інших матеріалів. Мабуть, такі пацьорки пасуватимуть кожному!
Діти на цьому святі не нудьгують. Майстри рукоділля представили безліч милих та вінтажних ляльок, фігурок, які порадують кожну дитину.
Загалом, виставка-ярмарок «Хмельницький – це ми!» – свято для будь-якого покоління хмельничан та гостей міста. Кожен може гарно провести час та потішити себе чимось новеньким, а головне – особливим!
Джерело “Хмельниччина туристична”
Автор: Алла Самойленко