Рятувальники провели дезінфекцію в одному із багатоквартирних житлових будинків міста Нетішин. Про це повідомляє Державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.
Рятувальники ДСНС здійснили дезінфекцію під’їздів та прибудинкової території однієї із багатоповерхівок на просп. Незалежності, вул. Будівельників та Набережній у м. Нетішині. Заходи провели, аби запобігти поширенню коронавірусної інфекції.
За допомогою акумуляторних оприскувачів спецрозчином було оброблено понад 500 квадратних метрів коридорів та території будинку.
Для особистої безпеки, фахівці Служби порятунку працювали у захисному спецодязі, масках, окулярах та рукавичках, дотримуючись усіх санітарних та протиепідемічних норм.
Фахівці ДСНС і надалі проводитимуть усі необхідні заходи, аби запобігти поширенню коронавірусної інфекції.
Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та Instagram, Twitter
Читати інші новини

Всього протягом минулої доби на Хмельниччині вогнеборці ліквідували 7 пожеж....

За попередньою інформацією, вчора, 30 червня, у місті Деражня Хмельницького ...

Надзвичайна подія сталася сьогодні, 29 червня, на річці Кудрянка у Південно-...

В ніч з 28 на 29 червня росіяни вкотре масовано атакували Україну, використа...

За інформацією Повітряних сил ЗСУ, вночі росіяни атакували Україну понад дво...

22 червня підрозділи ДСНС Хмельницької області п’ять разів залучалися до гас...

Напередодні вихідних вогнеборці Хмельниччини ліквідували чотири пожежі. На м...

Повідомлення про пожежу в компресорній станції приватного підприємства у мік...