Нещодавно у Києві відбувся Форум громадянського суспільства “Обриси майбутнього: перемога, відновлення та модернізація України”. Захід об’єднав близько 2 тисяч українців, які долучились в офлайн і онлайн форматах, щоб скоординувати громадянське суспільство у розробці спільного плану дій для Перемоги і Відновлення.
Хвиля коронавірусу негативно позначилася на ринку праці, зокрема більшого впливу зазнали жінки. Часто саме на їх плечі лягло дистанційне навчання дітей, догляд за хворими родичами, не кажучи про те, що скорочення та зниження заробітних плат більше торкнулися саме їх.
Коли йдеться про політику – президента, народного депутата, мера чи депутата у місцевій раді – в уяві українців виникає передусім образ чоловіків, хоча жінки активно представляють інтереси громад на різних рівнях влади.
Суспільство все більше змінюється і найбільше цінується унікальність. І якщо ви – дівчина, але хочете займатись ковальською справою – вперед! Можливо, саме ваші сталеві квіти отримають першість у конкурсі серед ковалів.
Український народ змушений боротися на двох фронтах: перший – на східних рубежах країни, другий – у кожній інфекційній лікарні. Скільки ще випробувань припаде на долю українців?
Карантин поставив все на паузу, але забезпечив можливість зі сторони поглянути на ситуацію, зважити всі «за» і «проти», та згодом зробити вирішальний крок.
І якщо зовнішнього агресора ми знаємо в лице, то іншого – не побачити. Небезпечний вірус уже поширився на всі країни і дістався України. Зважаючи на те, що державна машина сама не впорається, українці знову активізувалися.
Офіційно «гендер» означає соціально закріплені ролі, поведінку, діяльність і характерні ознаки, які певне суспільство вважає належними для жінок та чоловіків. Релігійна спільнота вбачає у цьому понятті популяризацію нових гендерних ролей та одностатевих стосунків.
Чоловіки, які досі складають більшість у прийнятті важливих рішень, повинні зрозуміти, що жінки – не «другий сорт» і не конкурентки, які вимагають визнання своїх прав, а партнерки.
Психологи стверджують, що людство входить в еру толерантності, в еру жіночого типу мислення. Чоловіча сила вже не дає перевагу.