41
Імплантація та протезування зубів: специфіка та порівняння процедур

На сьогодні є лише два способи, за допомогою яких можна відновити цілісність зубного ряду – це імплантація та протезування зубів. Своєю чергою протези можуть бути знімними та незнімними.

51
Які витрати покриває поліс Зелена карта?

“Зелена карта” – це звичайне страхування, яке працює не лише на території України, але й за кордоном. Цей поліс також є обов’язковим, без нього неможливо в’їхати на територію європейської держави.

60
Підвищення врожаю в умовах війни. Який стан ринку добрив сьогодні?

На українському ринку міндобрив — міжсезоння. У всіх сегментах цієї продукції спостерігається закономірне зменшення попиту. Про те, чого варто очікувати на ринку добрив у наступному році та якими будуть ціни на продукцію, включно й на НПК добрива,  в Україні, поговоримо в нашій статті. 

206
Підготовка до IELTS: алгоритм дій для успішного складання іспиту

Міжнародний іспит IELTS на сьогодні – найбільш затребуваний тест, спрямований на перевірку рівнів знання англійської мови.

192
Ознаки якісного верхнього одягу для хлопчиків

Маленькі бешкетники не уявляють свого життя без активного проведення часу та фізичних навантажень. Тому одяг повинен бути не лише красивим, але й дуже зручним, не сковувати рухів.

167
Модульні кухні: переваги та особливості вибору

На сьогодні кухонні гарнітури є дуже популярними завдяки своєму функціоналу та декоративній цілісності. За бажання придбати комплект на кухню є кілька варіантів. Можна вибрати готову кухню або віддати перевагу модульній конструкції.

131
Поради щодо придбання MacBook у 2022 році

Техніка apple відрізняється своїм розмаїттям, а також сучасними розробками у сфері електроніки. Зазвичай це пристрої, які створені для людей, що цінують не лише високу якість, але й хвилюються за репутацію, імідж та престиж.

251
Правильні дієслова в англійській мові

Дієслово (verb) — це одна з найважливіших частин мови без якої речення не буде повним. Головна його роль — опис дії людини, тварини, предмета чи ідеї. Дієслова в англійській мові є багатогранними, вони приймають безліч форм в залежності від умов і часу.

195
Правила вибору та технічні характеристики грилю

Електрогриль – це прилад, який не є обов’язковою побутовою технікою, що використовується щодня. Проте його наявність спрощує приготування їжі та робить меню різноманітним. Щоб цей прилад служив довго та радував господиню, потрібно обирати якісні моделі, орієнтуючись на асортимент страв, а також розмір сім’ї.

170
Для чого потрібна болгарка

Болгарка – саме так називають у народі кутошліфувальну машину, що є неодмінним елементом будь-якого професійного набору інструментів. Завдяки особливій конструкції сфера використання кутошліфувальної машини надзвичайно велика.