Блоги | Поділля News
1 204
Спеціалістам Junior буває непросто знайти роботу

Сфера інформаційних технологій розвивається величезними темпами, а грамотних фахівців сьогодні не вистачає катастрофічно. І хоча багато ВНЗ пропонують навчання з IT-професій, але попит все одно не забезпечується пропозиціями.

304
Сережки з діамантами: неперевершена розкіш та краса

Цінність сережок з діамантами залежить від каменю. Мінерал може мати різні карати – або вагу. 1 карат дорівнює 0.2 грама. Також треба дивитись на чистоту породи. Вона визначає кількість помутнінь у камені.

195
Чому варто вивчати англійську мову?

Англійська популярна не тому, що вона мелодійна, легка у вивченні. Основний аргумент полягає в тому, що цією мовою розмовляє понад 450 мільйонів осіб, а ще 600 мільйонів використовують її, як другу мову для спілкування.

160
Як правильно вибрати коректор постави?

Як вирівняти поставу? Як зняти больові відчуття і позбутися від дискомфорту? Впоратися з порушеннями хребетного стовпа і больовим синдромом допоможе спеціальний ортопедичний коректор постави.

225
Вологий корм для маленьких кошенят Friskies – огляд

Обираючи корм вологий для маленьких кошенят, людині потрібно розуміти, що кількість їжі в мисці має відповідати віку тварини. Інструкція по годуванню розміщується на упаковці Friskies.

338
Чому хлопці обожнюють трансформери

Популярність трансформерів у дітей з часом не слабшає. Навіть, навпаки, іграшка стає все більш затребуваною, ніж пояснюється зацікавленість виробників і зростання асортименту.

1 287
Нові горизонти комунікації з клієнтами: чому варто замовити послугу Viber-розсилки

Розсилки через месенджер простіші, ніж теплі дзвінки. Це цілеспрямований адресний вплив, один з кращих способів добитися уваги цільової аудиторії за символічне фінансування.

179
Догляд за садом

Щоб виростити гідний врожай у саду та на городі, потрібно забезпечити правильний догляд за культурними рослинами в період росту та плодоношення.

1 188
Переваги колекційних фігурок з популярних ігор

Ігрові фігурки – це класичні іграшки у вигляді мініатюрних моделей людей, тварин або казкових персонажів. Вони дозволяють самостійно вигадувати сюжет розваги, репліки для персонажів, також знайомлять з навколишнім світом. 

273
Методи профілактики та усунення симптомів геморою

Багато хто з людей хоч раз в житті відчував симптоми цієї хвороби. Основна особливість захворювання в тому, що людина не поспішає до лікаря через свою сором’язливість.