Закоханість у дошкільному віці – це не погане виховання або погані гени, а зовсім навпаки – це нормально. Значить, у дитини перед очима є хороший приклад закоханих мами і тата. І, дивлячись на них, малюку теж захотілося про когось піклуватися.
«Народитися зі срібною ложкою в роті» – значить, ніколи ні в чому собі не відмовляти. Найголовніше бажання таких дітей – мати якомога більшу кількість матеріальних благ.
Тайм-менеджмент в декреті допоможе збудувати довірчі відносини з родичами, навчить знаходити час для себе та оцінити красу неідеального життя.
Рожевий, білий та темний, круглий і видовжений, з великими та дрібними ягодами, виведений на території різних континентів. Близько 200 сортів й гібридних видів винограду на своїй присадибній ділянці вирощує Роман Єфименко із села Лисогірка Меджибізької тергромади на Хмельниччині. Виноградарством чоловік займається понад 10 років. Про секрети улюбленої справи господар розповів і нам. А з яких […]
Коли йдеться про політику – президента, народного депутата, мера чи депутата у місцевій раді – в уяві українців виникає передусім образ чоловіків, хоча жінки активно представляють інтереси громад на різних рівнях влади.
“Місяць тому я годувала шестимісячну доньку надворі у затінку та не ховалася під пелюшками. Аж раптом якась жінка почала голосити: “Фу, дикунка! Ніякого виховання! Поліції на неї нема! Тут же діти!”. Я озирнулася і побачила, як вона шарпає двох хлопчиків та виганяє їх з двору. Так, наче я не дитину годувала, а розчленовувала тіло”, – […]
Суперечка – це аргументоване обговорення двох протилежних думок. Кажуть, в суперечці народжується істина. Тільки спір має бути «правильним» і опоненти повинні вміти сперечатися. А для цього вчитися сперечатися краще з дитинства.
Суспільство все більше змінюється і найбільше цінується унікальність. І якщо ви – дівчина, але хочете займатись ковальською справою – вперед! Можливо, саме ваші сталеві квіти отримають першість у конкурсі серед ковалів.
Український народ змушений боротися на двох фронтах: перший – на східних рубежах країни, другий – у кожній інфекційній лікарні. Скільки ще випробувань припаде на долю українців?
З огляду на поточну глобальну кризу у зв’язку із пандемією коронавірусної інфекції у світі, основна тема Всесвітнього дня охорони праці 2020 року була змінена Міжнародною організацією праці на проблеми боротьби зі спалахом інфекційних захворювань на виробництві.