Кращі стартапи 2018 року: робот-рекрутер, диво-досліди для дітей та мережа для випускників і працедавців | Поділля News
Кращі стартапи 2018 року: робот-рекрутер, диво-досліди для дітей та мережа для випускників і працедавців
01 Грудня 2018

source url У світі постійно народжуються нові ідеї, нові проекти, які призводять до якісних змін у різних сферах людського життя. Хтось не може знайти роботу, комусь, навпаки, потрібно постійно шукати нових співробітників, а чиїсь діти не мають чим зайнятись у свій вільний час.

Проте особливо затребувані  різні інновації, стартапи та ІТ-проекти у сфері бізнесу, бо саме тут часто потрібно вирішувати складні задачі, оптимізувати витрати, покращувати якість продукту.

pomegranate weight loss pills Поглянемо на кращі чотири стартапи світу за 2018 рік (хоча він щей  не закінчився):

  1. RCML – SturtUp проект для робототехніки.

go to link Він зменшує команду розробників та спрощує їм виконання їхніх задач, дозволяючи ставити завдання кільком роботам одночасно. За складом RCML являє собою набір з різних мов програмування з внутрішнім координатором. Дане рішення може бути корисним на виробництвах, де є в наявності кілька роботів, якими потрібно одночасно керувати.

click here Детальніше можна ознайомитись тут http://toolkit.rcml.tech/ru .

  1. «Робот Вєра».

enter Це штучний інтелект, який в деякій мірі може замінити HR агента. Вєра обробляє резюме на різних сайтах з пошуку роботи, може також дзвонити кандидату і дізнаватись, як він ставиться до певної вакансії. Одним словом початкові етапи відбору майбутніх працівників компанії можна сміливо довірити Вєрі.

Детальніше можна познайомитись за посиланням https://robotvera.com/static/newrobot/index.html

  1. follow url Handshake – SturtUp, який намагається вирішувати проблему пошуку роботи випускникам ВУЗів (і йому це непогано вдається).

Проект являє собою соціальну мережу на зразок LinkedIn, де випускники або студенти можуть знайти собі роботу, а роботодавці, відповідно, працівників. В даній мережі зареєстровано більше 9 000 000 студентів, а також більше 250 000 роботодавців. До речі, з мережею налагоджена співпраця більше 500 центрів розвитку кар’єри при університетах. Детальніше про те, як скористатись сервісом пошуку роботи для студентів, можна подивитись ось тут https://joinhandshake.com/

  1. MEL Science – SturtUp, який працює лише у двох містах – Лондоні та Санкт-Петербурзі. Даний проект щомісяця надсилають дітям набори, за допомогою яких вони роблять спеціальні експерименти, чим не лише привертається увага дітей до науки, а й прищеплюють корисні навички. Також в цьому проекті за допомогою віртуальної реальності діти можуть спостерігати за різними диво-хімічними дослідами. Детальніше поглянути на продукт «хімічного» стартапу можна тут https://melscience.com/ru/

 

Тож, як видно з підбірки, потрапити до переліку кращих SturtUp-ів світу не так уже й важко: працювати і ще раз працювати над якістю продукту і  вуаля – ваш SturtUp у ТОПі.

 

ГО Агенція сталого розвитку Хмельниччини

Дмитро Лисий