43
Доставка товару з Китаю в Україну: варіанти транспорту, вигода морської доставки та вплив ціни

Будь-який товар можна знайти в Китаї. Однак важливо не тільки знайти потрібне, але й правильно організувати доставку в Україну.

80
Суші: різноманітність, зручність та популярність по всьому світу

Суші – це японська страва, яка стала дуже популярною по всьому світу. Це комбінація приємного вигляду, аромату і смаку, що робить її однією з найбільш бажаних страв у світі.

176
5 корисних Big Data рішень для бізнесу

Big Data — це різноманітні дані великих об’ємів, які зберігаються на цифрових носіях. Простіше кажучи, це структуровані масиви інформації, як, наприклад, перелік товарів, що реалізуються, список постачальників, таргетовані розсилки, цільова аудиторія тощо.

233
Огляд найкращих подарунків у Фокстрот для дітей

Після регулярних масованих ракетних ударів, деякі з магазинів стали справжнім прихистком не лише для своїх покупців, але й для всіх бажаючих. Серед них і магазин Фокстрот в Одесі, який запам’ятався користувачам завдяки ролику в Телеграм каналах.

286
Що таке біржі криптовалют та як вони працюють?

Сьогодні на ринку віртуальної валюти налічується більше сотні криптовалютних бірж серед декількох сотень інших криптовалютних платформ, на яких можна придбати, продати або обміняти цифровий грошовий актив.

6 292
Підвищення врожаю в умовах війни. Який стан ринку добрив сьогодні?

На українському ринку міндобрив — міжсезоння. У всіх сегментах цієї продукції спостерігається закономірне зменшення попиту. Про те, чого варто очікувати на ринку добрив у наступному році та якими будуть ціни на продукцію, включно й на НПК добрива,  в Україні, поговоримо в нашій статті. 

291
Підвіски – успішний вибір

Ювелірні прикраси важливі у житті кожної представниці прекрасної статі. Від того, наскільки правильно вони підібрані, який мають дизайн, форму та колір, залежить образ їхньої власниці.

645
Як швидко дізнатися актуальний курс GXS новачку в криптобізнесі?

Добре заробити зможуть лише ті власники електронних гаманців, які першими дізнаються про курс GXS або іншого токена. Це можна зробити на платформі LetsExchange.

458
Де замовити найсмачнішу піцу в Луцьку?

У місті й різноманітні варіанти ресторанів, де можна смачно перекусити або замовити страви додому чи в офіс.

561
Сережки з діамантами: неперевершена розкіш та краса

Цінність сережок з діамантами залежить від каменю. Мінерал може мати різні карати – або вагу. 1 карат дорівнює 0.2 грама. Також треба дивитись на чистоту породи. Вона визначає кількість помутнінь у камені.