167
Підвіски – успішний вибір

Ювелірні прикраси важливі у житті кожної представниці прекрасної статі. Від того, наскільки правильно вони підібрані, який мають дизайн, форму та колір, залежить образ їхньої власниці.

540
Як швидко дізнатися актуальний курс GXS новачку в криптобізнесі?

Добре заробити зможуть лише ті власники електронних гаманців, які першими дізнаються про курс GXS або іншого токена. Це можна зробити на платформі LetsExchange.

329
Де замовити найсмачнішу піцу в Луцьку?

У місті й різноманітні варіанти ресторанів, де можна смачно перекусити або замовити страви додому чи в офіс.

475
Сережки з діамантами: неперевершена розкіш та краса

Цінність сережок з діамантами залежить від каменю. Мінерал може мати різні карати – або вагу. 1 карат дорівнює 0.2 грама. Також треба дивитись на чистоту породи. Вона визначає кількість помутнінь у камені.

445
Переваги автомобілів Lexus 2021 року випуску

У 2021 році в Україні можна знайти не тільки бензинові транспортні засоби, оснащені всілякими функціями безпеки та інноваційними технологіями. На ринку можна зустріти й гібриди – електромобілі, які характеризуються потужністю бензинових версій, але при цьому споживають мінімум пального.

780
Як правильно обрати модель маркетингу на підприємстві?

Визначивши стан ринку через стан попиту та пропозиції, ми зможемо правильно обрати маркетингову модель.

773
Що робити, коли курс валюти зростає, а продажі падають?

Оптимізація бізнес-процесів є однією з основних,  стратегічно важливих завдань підприємства, що визначають усю його подальшу  ефективну діяльність.

848
Підприємницька культура – рушійна сила розвитку економіки

Що можна зробити для того, аби підприємців в Україні стало більше і щоб вони заробляли досить коштів, аби бути рушійною силою мікро- та макро- економіки країни?

920
Маркетингові дослідження та Інтернет-технології сьогодні

То що ж воно таке маркетингове дослідження? І як можна здійснити його власними силами із мінімальними затратами і максимальною користю?

1 250
Як заробити на новорічних святах?

Багато людей вважають, що  свята – це все видумки великої індустрії розваг, яка на цьому заробляє величезні гроші…. І дехто навіть зовсім не святкує через це деякі новорічні свята.