125
Як вибрати ідеальне вино під суші? Поради від експертів

Японці перш за все цінують вишуканий смак своїх страв. Тому не дивно що це стало для них справжнім культом. Навіть вибір напою для того, щоб поїсти суші в Камʼянці-Подільському потребує особливої уваги.

219
Додайте яскравих фарб у повсякденне життя – даруйте близьким подарунки

Немає нічого кращого у цьому життя як приємні враження та емоції. Такі моменти залишають назавжди спогади та ще неодноразово будуть викликати посмішку на обличчі. Якщо Ви раптом думаєте чи зробити сюрприз близькій людині, то не вагайтеся – робіть!

293
Суші в Кам’янці-Подільському – огляд ресторанів і суші-барів

Роли – це та страва, яка зараз подобається багатьом, тому у місті працює чимало ресторанів, де можна зробити замовлення. Краще обрати декілька закладів, порівняти їх між собою та потім визначитися з тим, який точно заслуговує вашої уваги.

449
Підсумки «ковідного» року: українки взяли на себе додаткові обов’язки

Хвиля коронавірусу негативно позначилася на ринку праці, зокрема більшого впливу зазнали жінки. Часто саме на їх плечі лягло дистанційне навчання дітей, догляд за хворими родичами, не кажучи про те, що скорочення та зниження заробітних плат більше торкнулися саме їх.

250
Алкогольні коктейлі, які прикрасять холодні вечори

Навіть найхолодніший зимовий вечір можна прикрасити алкогольними коктейлями, що зігрівають, які здатні підняти настрій і розбавити повсякденні будні. Ми підготували три цікаві коктейлі, які буде нескладно приготувати вдома.

405
Чому краще купувати авто б/в з Кореї?

Основний недолік нових машин – це висока вартість в автосалонах України. Саме тому популярності набувають послуги перегону авто з Кореї в Україну.  

323
Історія браслетів: як з’явилася найдавніша прикраса у світі?

Браслет – одна з найпопулярніших ювелірних прикрас у сучасному світі. У перекладі з французької слово “браслет” означає “зап’ясток”, хоча зараз ці аксесуари можна носити також на передпліччі або на нозі.

320
Особливості нішевої парфумерії

Як створити образ, який відбиває ваш характер та сприйняття світу? Одяг, зачіска, поведінка. Як завершальний штрих можна використовувати запах.

366
Чому варто вивчати англійську мову?

Англійська популярна не тому, що вона мелодійна, легка у вивченні. Основний аргумент полягає в тому, що цією мовою розмовляє понад 450 мільйонів осіб, а ще 600 мільйонів використовують її, як другу мову для спілкування.

509
Чому хлопці обожнюють трансформери

Популярність трансформерів у дітей з часом не слабшає. Навіть, навпаки, іграшка стає все більш затребуваною, ніж пояснюється зацікавленість виробників і зростання асортименту.