338
Бехеровка: чеська настоянка, рецепт якої оповитий таємницею

Бехеровка – міцний ароматний напій на основі пряних трав, який належить до лікерів і входить до числа найпопулярніших аперитивів у багатьох країнах.

168
Чоловічі браслети – для сильних і стильних

Добре що сучасні користувачі відмовилися від стереотипу, що ювелірні вироби – то тільки для жінок. Чому чоловіки мають себе обмежувати в прикрасах, тим більше різні ювелірні мануфактури пропонують неймовірні колекції на будь-які смаки і бюджети.

167
Що таке ОСЦПВ та як його оформити

ОСЦПВ належить до обов’язкового різновиду страхування, яке має оформити кожен власник транспортного засобу для відшкодування за кошт страхової компанії завданих збитків третім особам.

257
Які витрати покриває поліс Зелена карта?

“Зелена карта” – це звичайне страхування, яке працює не лише на території України, але й за кордоном. Цей поліс також є обов’язковим, без нього неможливо в’їхати на територію європейської держави.

307
Підготовка до IELTS: алгоритм дій для успішного складання іспиту

Міжнародний іспит IELTS на сьогодні – найбільш затребуваний тест, спрямований на перевірку рівнів знання англійської мови.

539
Правильні дієслова в англійській мові

Дієслово (verb) — це одна з найважливіших частин мови без якої речення не буде повним. Головна його роль — опис дії людини, тварини, предмета чи ідеї. Дієслова в англійській мові є багатогранними, вони приймають безліч форм в залежності від умов і часу.

2 229
Як вибрати ідеальне вино під суші? Поради від експертів

Японці перш за все цінують вишуканий смак своїх страв. Тому не дивно що це стало для них справжнім культом. Навіть вибір напою для того, щоб поїсти суші в Камʼянці-Подільському потребує особливої уваги.

336
Додайте яскравих фарб у повсякденне життя – даруйте близьким подарунки

Немає нічого кращого у цьому життя як приємні враження та емоції. Такі моменти залишають назавжди спогади та ще неодноразово будуть викликати посмішку на обличчі. Якщо Ви раптом думаєте чи зробити сюрприз близькій людині, то не вагайтеся – робіть!

384
Суші в Кам’янці-Подільському – огляд ресторанів і суші-барів

Роли – це та страва, яка зараз подобається багатьом, тому у місті працює чимало ресторанів, де можна зробити замовлення. Краще обрати декілька закладів, порівняти їх між собою та потім визначитися з тим, який точно заслуговує вашої уваги.

525
Підсумки «ковідного» року: українки взяли на себе додаткові обов’язки

Хвиля коронавірусу негативно позначилася на ринку праці, зокрема більшого впливу зазнали жінки. Часто саме на їх плечі лягло дистанційне навчання дітей, догляд за хворими родичами, не кажучи про те, що скорочення та зниження заробітних плат більше торкнулися саме їх.