53
Як вибрати пральну машину із сушінням

Вибрати пральну машину можна на сайті Eldorado.ua, а ми розповімо про технічні особливості моделей із сушінням, їхні особливості, плюси та мінуси.

97
Популярність та переваги бойлерів

Водонагрівачі є необхідними пристроями в будь-якому домі, де є потреба в гарячій воді для різноманітних цілей, таких як приготування їжі, прийняття душу або ванни.

261
Поломки пластикових вікон: причини та рішення

Пластикові вікна – це надійний і популярний вид вікон, який володіє низьким коефіцієнтом теплопередачі, забезпечуючи збереження тепла в приміщенні. Однак, як і у будь-якої іншої конструкції, у пластикових вікон можуть бути проблеми.

610
Айфон 15: останні новини. Яким буде новий iPhone 2023 року

Якщо йдеться про Айфон 15, котрий має з’явитися в офіційному продажі восени 2023 року, про нього вже злили достатньо інсайдерської інформації, аби приблизно уявити, який вигляд та характеристики матиме новинка від Apple.

235
Як встановити камеру відеоспостереження у під’їзді?

Камери відеоспостереження у під’їзді – це не рідкість, адже за допомогою такого рішення з’являється можливість забезпечити безпеку на найвищому рівні. Разом з цим, встановлення систем спостереження має цілу низку нюансів.

239
Який кондиціонер краще: gree чи midea? Інтернет магазин Air-conditioner.ua розкаже!

Щоб кондиціонер працював безвідмовно та міг задовольнити усі вимоги користувача, варто купити прилад з установкою відомого бренду.

281
Характеристики та вимоги до зарядних станцій для резервного живлення квартири

Через військове вторгнення та постійні ракетні удари по енергетичній інфраструктурі, в Україні з’явилася величезна кількість сучасних приладів, які до цього не мали попиту.

283
Смартфони з підтримкою бездротової зарядки – зібрали найкращі варіанти

Бездротова зарядка стала поширеною функцією флагманських телефонів. Її наявність полегшує життя, позбавляє необхідності використовувати кабелі або турбуватися про пошкодження зарядних портів.

164
Страх перед невідомим: інфрачервоні обігрівачі — нові можливості в опаленні!

Інфрачервоні обігрівачі безпечні для людини та тварин. Попри це, постійне знаходження біля самого джерела тепла може викликати лущення шкіри, як це може бути у результаті довгого перебування на сонці.

319
Як підвищити ефективність сонячної батареї

Сьогодні сонячні панелі набувають популярності серед населення. Їх використовують для генерації електроенергії як для побутових потреб, так і для підзарядки мобільних пристроїв у дорозі.