57
Декілька питань сантехніку перед початком роботи

Якщо ви вирішили зробити ремонт, обов’язково поспілкуйтеся із сантехніком. Він допоможе уникнути багатьох труднощів та помилок під час ремонту. І не забудьте поставити йому декілька важливих запитань.

221
Огляд популярних моделей та переваги холодильників Атлант

Холодильники Атлант відомі на ринку вже понад 55 років. Серед особливостей виробника — пристосованість до енергетичної системи країн колишнього пострадянського простору та невисока ціна. У холодильників Атлант є свої переваги та недоліки.

278
Причини популярності та переваги додатку RainViewer

RainViewer – новий погодний та сучасний додаток, який містить основи, такі, як поточні погодні умови, прогноз на 7 днів та прогноз на 24 дні. Тим не менш, головна перевага цієї програми – його радар. У ньому встановлено понад 1000 радарів, які працюють по всьому світі. Це робить RainViewer програмою практично для всіх населених пунктів, незалежно від їх розташування. Він дозволяє відстежувати шторми у вихідній роздільній здатності радара протягом 90 хвилин.

341
Логістичний сервіс: сутність та особливості

В умовах сучасного ринку, торгівельні компанії дедалі більше орієнтуються на задовільнення зростаючих потреб споживачів, швидко оцінюючи і відбираючи найвигідніші підходи та методи ведення бізнесу.

267
Особливості придбання авто з пробігом у США

Автомобілі з Америки зараз дуже популярні, і цьому є два пояснення: низька ціна, широкий асортимент. Дійсно, за такі гроші придбати якісний автомобіль з повною комплектацією в Україні неможливо.

218
Як вибрати надійні автомобільні диски?

Автомобільні диски є важливим елементом безпеки та надійності транспортного засобу. Власник повинен знати, як правильно вибрати та замовити диски на авто, які відповідатимуть його моделі та технічним параметрам.

287
Короткий огляд Ленд Крузер Прадо 2021 року

Транспортні засоби Land Cruiser Prado 2021 року – це машини, які успішно зберегли свої головні риси, що дозволяє їм легко виділятися на дорозі і за її межами. LC Prado є повноцінним позашляховиком із вартою заздрості прохідністю та дивовижною витривалістю.

1 362
Попит обміну по актуальному курсу ВТС

Операції з біткоіном все активніше входять в повсякденну практику користувачів. Це стосується як інвесторів, так і тих, хто використовує цифрові активи як оплату.

1 551
Переваги пластикових підвіконь: чи вигідно встановлювати ПВХ-конструкції

Під час замовлення пластикових вікон багато людей замислюються над тим, чи варто міняти разом з рамами підвіконня, адже дерев’яні конструкції можуть служити довгі десятиліття. Чим же пластикові аналоги краще дерева?

1 367
Спеціалістам Junior буває непросто знайти роботу

Сфера інформаційних технологій розвивається величезними темпами, а грамотних фахівців сьогодні не вистачає катастрофічно. І хоча багато ВНЗ пропонують навчання з IT-професій, але попит все одно не забезпечується пропозиціями.