Технології | Поділля News
217
Переваги пластикових підвіконь: чи вигідно встановлювати ПВХ-конструкції

Під час замовлення пластикових вікон багато людей замислюються над тим, чи варто міняти разом з рамами підвіконня, адже дерев’яні конструкції можуть служити довгі десятиліття. Чим же пластикові аналоги краще дерева?

1 216
Спеціалістам Junior буває непросто знайти роботу

Сфера інформаційних технологій розвивається величезними темпами, а грамотних фахівців сьогодні не вистачає катастрофічно. І хоча багато ВНЗ пропонують навчання з IT-професій, але попит все одно не забезпечується пропозиціями.

1 292
Нові горизонти комунікації з клієнтами: чому варто замовити послугу Viber-розсилки

Розсилки через месенджер простіші, ніж теплі дзвінки. Це цілеспрямований адресний вплив, один з кращих способів добитися уваги цільової аудиторії за символічне фінансування.

1 192
Переваги колекційних фігурок з популярних ігор

Ігрові фігурки – це класичні іграшки у вигляді мініатюрних моделей людей, тварин або казкових персонажів. Вони дозволяють самостійно вигадувати сюжет розваги, репліки для персонажів, також знайомлять з навколишнім світом. 

1 667
Українські таланти та влада, яка про це забуває

Зважаючи на збільшення  прірви, яка відділяє Україну від розвинутих країн, нам потрібен квантовий стрибок у розвитку.

2 464
Можливості мобільного додатку Google

Мільйони людей щодня шукають через пошукову систему Google фірми, схожі на пересічного підприємця/бізнесмена. Минулого року ми писали про те, як можна безкоштовно прокачати свій бізнес за допомогою Google. Але хто ж знав, що всі можливості для підприємців від компанії–гіганта доступні і в мобільному додатку, про який нижче розміщено детальну інформацію. Тож які саме можливості та […]

1 760
Як бути завжди в тренді: блоги найцікавіших компаній світу

У сучасному інформаційно насиченому світі уже ніби й немає дефіциту інформації, та й швидкість її передачі просто вражає. Але все ж залишається проблема точності та правдивості інформації. Так, багато людей переписуючи одне і те ж повідомлення в соціальних медіа або що, – можуть викривити його зміст до невпізнаваності.

1 580
Сім кроків для створення власного блогу

Якщо вам є що розповісти іншим людям і ви вважаєте, що це може принести комусь користь, то вам пряма дорога в блогери.  А щодо технічної сторони справи, то компанія «Google» надає супер можливість ведення свого блогу на її технічній  платформі. Що потрібно зробити, аби стати щасливим власником акаунта справжнього блогера від Google?: 1. Перейти за […]

1 648
Безкоштовний Google-cервіс для бізнесу у 2018 році

Сучасному підприємцю/бізнесмену недостатньо обрати хороше, прохідне місце розташування офісу/магазину тощо, для того, щоб отримувати прибуток. Є така фраза: “Якщо про вас не знає Google, то про вас не знає ніхто”.  Як правильно внести інформацію про свій бізнес в пошукову систему? Як та куди внести опис діяльності, позначити геолокацію фірми, налааштувати маркетингову кампанію, – людині, яка врішила займатись […]