273
Як правильно обробляти рани

Подряпини, порізи, рани рваного характеру не рідкість у повсякденному житті. Травмуватися можна як на вулиці або на роботі, так і вдома, на дачі. Будь-яке порушення цілісності шкірних покривів, навіть незначне, потребує обробки.

563
Як швидко вилікувати геморой?

Лікування геморою має бути направлене не лише на усунення дискомфорту і зовнішніх проявів, а й на причини виникнення захворювання.

133
Які лінзи кращі: гідрогелеві чи силікон-гідрогелеві?

Єдиної відповіді не існує, адже кожен матеріал має свої особливості. А засоби корекції зору обирають з урахуванням рефракційної помилки, радіусу кривизни рогівки та чутливості очей конкретного пацієнта.

181
Імплантація та протезування зубів: специфіка та порівняння процедур

На сьогодні є лише два способи, за допомогою яких можна відновити цілісність зубного ряду – це імплантація та протезування зубів. Своєю чергою протези можуть бути знімними та незнімними.

581
Як приготувати шакшуку з помідорами?

Шакшука – страва ізраїльської, та інших арабських країн, кухні. Готується вона із смажених у соусі яєць, помідорів, цибулі і все це приправлено гострим перцем.

345
Які закуски замовити на свято, у чому їх особливості

Салат – це основа будь-якого святкового столу, гордість господарки, що поважає себе, «таємне знання» головного кухаря в ресторані. Величезне розмаїття холодних закусок вражає – навіть найвибагливіший гурман зможе знайти для себе те, що подарує справжнє задоволення.

1 435
Чи можна завагітніти після 40 років

Відомо, що як і рання, так і занадто пізня вагітність пов’язані з певними ризиками для здоров’я матері та дитини. І якщо з ранньою вагітністю все більш-менш зрозуміло, то стосовно пізньої залишаються сумніви.

593
Як правильно вибрати коректор постави?

Як вирівняти поставу? Як зняти больові відчуття і позбутися від дискомфорту? Впоратися з порушеннями хребетного стовпа і больовим синдромом допоможе спеціальний ортопедичний коректор постави.

485
Методи профілактики та усунення симптомів геморою

Багато хто з людей хоч раз в житті відчував симптоми цієї хвороби. Основна особливість захворювання в тому, що людина не поспішає до лікаря через свою сором’язливість.