Замінити усі вікна в дитсадках на енергозберігаючі планує влада Хмельницького до кінця року

Під час уточнення бюджету на 2017 рік чимало коштів спрямовано на дошкільні навчальні заклади. Це і продовження будівництва дитячих садків, заходи з енергозбереження, утеплення фасадів та цоколів дошкільних закладів.

«Ми продовжуємо будувати садочок в Лезневому, на Гречанах, НВК на Озерній, який будується дуже хорошими темпами. Плануємо, що один із цих трьох об’єктів до кінця року ми здамо», – повідомив Олександр Симчишин. За словами міського голови, у планах на 2017 рік у всіх дошкільних навчальних закладах міста замінити вікна на енергозберігаючі, повідомляє прес-служба міської ради.

ак, на продовження будівництва НВК по вул. Залізняка, 32 (мікрорайон Озерна) передбачено 5 млн грн.  На будівництво ДНЗ по вул. Івана Павла ІІ  – 2,3 млн грн. Також кошти спрямують на утеплення фасадів та цоколів дитячих садків.

У продовження теми дошкільних закладів освіти, то днями виконавчий комітет ухвалив рішення доплачувати працівникам дошкільних навчальних закладів заробітну плату з міського бюджету.

Схоже

Завершити реконструкцію приміщення п’ятої школи планують до вересня. Начальник фінансового управління виконавчого комітету міської ради Валентина Камінська журналістам Starkon.city розповіла: на сьогодні кошторисна вартість реконструкції приміщення складає 11 мільйонів 472 тисячі гривень. З них вже освоєно коштів на суму 7,5 мільйонів гривень. У Старокостянтинові після завершення ремонтів у колишню п’яту школу переселиться усе позашкілля міста, […]

Кам’янець-Подільський національний університет ім. І. Огієнка був відібраний у рамках проекту «Активні громадяни». В результаті учасниками Національного тренінгу для фасилітаторів проекту Британської Ради «Активні громадяни» від навчального закладу було обрано Олександру Магдій, викладача Лінгвістичного центру, та Максима Сльозкіна, студента 3 курсу історичного факультету. Вони представлятимуть університет 5-9 серпня на тренінгу у місті Яремче.

Хмельницька змінна середня загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів № 2 (код ЄДРПОУ 22771270, місцезнаходження: 29000, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля, 125/1) припиняється шляхом приєднання до Хмельницької спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 імені Олександра Співачука на підставі рішення двадцять другої сесії Хмельницької міської ради від 04.07.2018 року № 20, повідомляє сайт міської ради. […]