У Славуті зіграли у диво-шашки

“Диво-шашки 2017”  – під  такою назвою на базі ЗОШ №4  І-ІІІ ступеня відбулися міські змагання з шашок серед дітей та підлітків загальноосвітніх шкіл.

Організатори турніру – Управління освіти та міській Центр ФЗН “Спорт для всіх” – прийняли рішення відродити роботу колись популярного клубу любителів шашок “Диво-шашки” та об’єднати всі секції  та гуртки, які працюють на базі загальноосвітніх шкіл.

У турнірі брали участь команди, які складалися з хлопців та дівчаток 1-4 класу та з 5 по 9 клас. Очолювали їх капітани — представники шкіл та батьки. Капітани також боролися за нагороди та приносили очки своїм командам. Дуже серйозно та відповідально підготувалися до проведення турніру господарі — керівництво ЗОШ №4 на чолі з директором Янісевич Іриною Валеріївною, вихователями та вчителями школи. До турніру був  підготовлений і прикрашений актовий зал. Силами вихованців школи виготовленні та розмальовані спеціальні шахові дошки. Було організовано чергування вихованців для зустрічі гостей. Вчитель праці, активний любитель та пропагандист шахово-шашкової гри Гамуза Андрій Адамович спільно з членами свого гуртка, окрім офіційних призів, також підготував сувеніри для кожного учасника турніру.

У ході турніру учасники показали красиву, грамотну гру. Шашки дуже популярні серед дітей та підлітків завдяки своїй доступності та цікавості. У більшості шкіл діють гуртки та проводяться змагання серед дітей та підлітків. Всі учасники змагалися у своїх вікових групах за круговою системою. Це дозволило об’єктивно оцінити їх сили.

У підсумку в наймолодшій групі серед дівчаток перемогу святкувала учениця ЗОШ № 4 Ганна Гончарук, а у хлопців – Арсен Григор’єв  (ЗОШ №3). Серед старшокласників перемогла Надія Гарбуз (ЗОШ № 6) та Євген Кузмінчук (ЗОШ № 2). Серед капітанів команд не було рівних Андрію Гамузі, якій впевнено обіграв всіх своїх суперників.

За підсумками командних змагань головний трофей — кубок – дістався господарям змагань, команді ЗОШ № 4. Трохи поступилися лідерам команди шкіл № 6, 7 та 3. Їм дісталися менші кубки. Всі переможці та призери нагороджені грамотами, медалями та кубками.

Джерело

Читайте також: У Хмельницькому вп’яте пройшла Спартакіада «Сила Духу» серед потерпілих на виробництві

Схоже

Спортсмени клубу «Вершина» завоювали дві нагороди на відкритому чемпіонаті Хмельницької області зі скелелазіння серед юнаків та дівчат у дисципліні боулдеринг, який проходив нещодавно в Кам’янець-Подільському. У змаганні взяли участь понад 170 учасників зі всієї України в семи вікових категоріях. Нетішинські скелелази клубу «Вершина», яким опікується працівник Хмельницької АЕС Олександр Веремійчук, у віковій категорії 2003-2004 років […]

У першому матчі 1/4 фіналу Кубку Преміум-ліги «Сокіл-3» поступився лідеру чемпіонату. «Феміда-Starlife» – «Сокіл-3» – 5:1  «Соколята» вийшли на цей матч в усіченому складі – в розпорядженні Віталія Розпаченюка було всього шість польових гравців, включаючи його самого. «Феміда» з перших хвилин заволоділа територіальною перевагою, але втілити її в голи довгий час не могла – «Сокіл-3» […]

Медальним виступом підсумували спортивний сезон юні фехтувальники з міста енергетиків. Зокрема, на чемпіонаті України з фехтування на шаблях серед кадетів, який проходив 14-15 січня цього року в Києві, вихованка Нетішинської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи (КДЮСШ) Марина Форсюк завоювала бронзову нагороду. Фехтувальники спортивної школи, якою опікується профспілковий комітет ВП ХАЕС, у боротьбі за найвищі нагороди довели, […]