Молодь у Славуті змагалася в туристичному квесті

Захід під назвою «SLAVUTA-RUN», проведений 10 квітня, був присвячений 400-річчю заснування міста.

Він мав на меті пропаганду здорового способу життя, популяризацію та розвиток спортивного туризму в місті, підвищення обізнаності молоді з його історією. Суть квесту полягала у тому, щоб відвідати якомога більше контрольних пунктів, нанесених на мапу, і вкластися в контрольний час — 2 години.

Учасників забігу (їх було 53) поділили на дві вікові категорії: старші та школярі.

Результати змагань: 

старша вікова категорія:

І місце: Вакульчук Крістіна (вчитель ЗОШ № 6), Інна Климчук.

ІІ місце: Роман Бачинський (радник міського голови) та Віктор Калюжнюк (вчитель НВК «Спеціалізована школа I-III ст., ліцей «Успіх»).

ІІІ місце: Василь Сидор (міський голова), Ігор Піголь (заступник міського голови).

Категорія «школярі»:

І місце: Юлія Новза, Катерина Шминдрук (ЗОШ № 6).

ІІ місце: Ілля Лук’янчук (ПТУ), Іван Новак (ЗОШ № 1).

ІІІ місце: Іван Ковальчук (НВК “ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія” № 5), Олександр Тихонець (НВК «Спеціалізована школа I-III ст., ліцей «Успіх»).

Джерело

Читайте також: Відкриття туристичного сезону у Кам’янці присвятять спорту

Схоже

Філія ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» Хмельницька регіональна дирекція «Поділля-центр» як частина UA: Суспільне мовлення розпочинає кінопокази фільмів фестивалю “Нове британське кіно” за підтримки British Council Ukraine.Показ фільмів триватиме протягом січня-лютого. «Ми запрошуємо до нас усіх поціновувачів інтелектуальних фільмів, – анонсує захід т.в.о. продюсера Хмельницької філії Любов Тімкова. – Впевнена, що такою можливістю варто скористатися! […]

В обласному художньому музеї відбулось відкриття кіно-клубу «Візія». Щотижня тут крутитимуть стрічки про мистецтво. Першим хмельничани мали нагоду переглянути фільм «Ахіллес і черепаха» про життя маленького японського хлопчика, який мріяв стати художником. Сеанси планують влаштовувати щоп’ятниці. Детальніше у сюжеті МТРК “Місто”

Переможець шоу “Караоке на Майдані” у Кам’янці Дмитро Прокопов спробував свої сили у столичному півфіналі. Серед майже півсотні вокалістів кам’янчанин зміг стати одним із кращих. Нещодавно у Кам’янці-Подільському відбулися зйомки двох програм шоу “Караоке на Майдані”. І перемогу в одному із випусків здобув кам’янчанин Дмитро Прокопов. А 12 листопада юнак поїхав до Києва, щоб спробувати […]