Як повідомив Дмитро Коміссаренко, після досліджень проведених на полігоні, на які надали дозвіл депутати міської ради, він готовий вкласти кошти в обладнання, яке даватиме можливість зі сміття виробляти газ.
За словами заступника директора Інституту газу Національної академії наук України Геннадія Жука, у Кам’янці полігон фактично відповідає усім вимогам зберігання відходів, а це дає змогу реалізувати розроблені НАН України технології.
На запитання депутатів, інвестор повідомив, що за успішної домовленості, реалізація задуму становитиме близько двох років. Серед позитивів, які отримає місто – на перших етапах близько десяти робочих місць та до ста тисяч гривень надходжень до міського бюджету в місяць. Є в інвестора й деякі інші задуми, до яких він планує залучити місцевих бізнесменів.
Як зауважив після зустрічі міський голова Михайло Сімашкевич: “Те, що радує всіх – це питання зменшення шкідливих викидів, які виділяють складовані роками відходи, а відповідно і покращення екології Кам’янця.”
З полігону побутових відходів Кам’янець-Подільський матиме користь
Сьогодні відбулася робоча зустріч міського голови Михайла Сімашкевича, його заступників та представників депутатського корпусу з генеральним директором Міжнародного центру газових технологій Інституту газу Дмитром Коміссаренко, який має на меті інвестувати кошти в місцевий полігон твердих побутових відходів та заступником директора Інституту газу Національної академії наук України Геннадієм Жуком.
Джерело kam-pod.gov.ua
Автор: Алла Самойленко Сьогодні відбулася робоча зустріч міського голови Михайла Сімашкевича, його заступників та представників депутатського корпусу з генеральним директором Міжнародного центру газових технологій Інституту газу Дмитром Коміссаренко, який має на меті інвестувати кошти в місцевий полігон твердих побутових відходів та заступником директора Інституту газу Національної академії наук України Геннадієм Жуком.