Визначено кращий голос Хмельниччини у конкурсі дитячої творчості «Яскраві діти України»

Як повідомлялося раніше, протягом трьох днів діти Хмельниччини змагалися за Гран-прі  на обласному етапі конкурсу дитячої творчості. І ось у суботу, 30 вересня, відбувся грандіозний фінал обласного конкурсу «Яскраві діти України».

29 яскравих та неймовірних номерів оцінювало професійне журі, серед яких:

Сергій Лабазюк – організатор дитячого конкурсу в Хмельницькій області «Яскраві діти України», народний депутат України;

Тарас Петриненко – народний артист України, заслужений діяч мистецтв України, співак, поет, композитор;

Юрій Рибчинський – український поет, драматург, сценарист, народний артист України;

Руслан Квінта – український музичний продюсер, співак, композитор

Марина Одольська – українська співачка, Заслужена артистка України, композитор та поетеса;

Гусейн Абдуллаєв  – азербайджанський співак, актор музичного театру.

Протягом п’ятигодинного  концерту було визначено кращого вокаліста Ним стала  Вікторія Остапчук. Дівчині 14 років, проживає у Нетішині Хмельницької області. Вона зізнається:

«Звичайно я прагнула перемоги, але я не сподівалася, що стану першою та отримаю звання кращої. Тепер головне – підготовка до всеукраїнського конкурсу».

Переможниці спеціальний гість свята народний депутат  Ярослав Москаленко вручив путівку на всеукраїнський рівень, а організатор свята таланту у Хмельницький області меценат та парламентар Сергій Лабазюк – синтезатор.

«Думаю, ні в кого у цій залі немає сумнівів, що наш подільський край багатий на співочі таланти! Тому сьогоднішній конкурс«Яскраві діти України» допоміг  не лише виявити обдарованих дітей, але й розкрити їхні таланти і вміння, дати шанс розквітнути та засяяти не тільки в  Україні, а й за її межами. Впевнений, що переможець саме з Хмельниччини заспіває на міжнародному конкурсі  в італійському Сан-Ремо»  – сказав Сергій Лабазюк

Окрім того, голова фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч» Віолета Лабазюк спеціальними  призами відзначила Юлію Каменюк, Анастасію Вержбицьку, та Євангеліну Бойчук – їм подарували планшети. Дарині Закерничній вручено путівку на конкурс талантів в Баку, що в Азербайджані.

«У нас немає переможених, всі діти достойні першого місця. Але конкурс  вносить свої корективи. Проте хочу сказати, що ви усі молодці –  ви вже є переможцями», – зазначила під час нагородження Віолета Лабазюк.

Від фонду «Ми поруч» усім дітям були вручені заохочувальні подарунки – солодкі набори та навушники. Заохочувальні призи надав ще один організатор – Хмельницька обласна адміністрація. Окрім цього, Олександр Корнійчк вручив трьом конкурсантам спецпрези.

Ще один партнер конкурсу, група компаній «VITAGRO» в особі генерального директора Петра Лабазюка  спецпризом нагородила  Ангеліну Шимкову.

По завершенню конкурсанти та їх батьки були вражені високим рівнем організації конкурсу.

«Організатори подбали про все: і про проживання, і про харчування, навіть про відпочинок. Усі бажаючі могли поїхати до Межибожа на екскурсію. А щодо самої команди, що працювала тут – взагалі слів немає» – кажуть батьки. 

Схоже

Раніше затриманих осіб на період слідства відвозили в інші ізолятори — у Старокостянтинів, Нетішин та Хмельницький. Тепер слідчі на місці зможуть працювати з затриманими. Це полегшить роботу слідчих та конвойних підрозділів поліції, а також суттєво зекономить паливно-мастильні матеріали — близько тони за місяць. Одночасно в ізоляторі зможуть утримувати до 14 осіб. У кожному приміщенні, де перебуватимуть […]

Управління торгівлі Хмельницької міської ради за підтримки обласної державної адміністрації  потурбувалося про те, щоб на День міста жителі обласного центру мали гарний святковий стіл. Для цього 29 вересня  на вулиці Прибузькій (від вулиці Свободи до Старокостянтинівського шосе) відбудеться святковий сільськогосподарський ярмарок.  До участі в ньому запрошуються фермери, виробники сільськогосподарської продукції, мешканці міста й сіл, які бажають вигідно […]

Ярмолинецький лісгосп – підприємство, що охоплює понад 19 тисяч гектарів у п’ятьох адміністративних районах краю. За 80 років свого існування   лісгосп накопичив великий досвід з вирощування високопродуктивних лісів. Крім того, сьогодні підприємство успішно займається виготовленням паливної тріски з лісосічних відходів та розвиває супутнє лісокористування – ягідництво, садівництво, бджільництво, випуск чаїв з дикорослих трав і ягід. […]