Дирекція школи на Хмельниччині хоче запросити волонтера Корпусу Миру США для викладання англійської мови | Поділля News
Дирекція школи на Хмельниччині хоче запросити волонтера Корпусу Миру США для викладання англійської мови

Минуло тижня на запрошення та за ініціативи дирекції Городоцької школи №4 у Городок Хмельницької області прибув представник Корпусу Миру США в Україні. У планах дирекції – залучати волонтера до викладання англійської мови у школі. Вчителі і учні, які прагнуть покращити своє знання іноземної мови, матимуть для цього гарні можливості.

Директор проекту “Освіта” Корпусу Миру США в Україні Тамара Придатко відвідала Городоцьку школу, аби докладніше презентувати дирекції суть проекту і почути від них про їхні очікування і бачення процесу. Для того, аби ініціатива була реалізована, школа має відповідати певним критеріям: тут має навчатися не менше 250-300 учнів і працювати два вчителі англійської мови. Волонтер, згідно вимогам проекту, має викладати 18 годин, а при малій кількості учнів це неможливо. Волонтер за умовами проекту працює два роки, тому важливо, аби процес був максимально організованим, а результати – очікуваними.

go site Уже з початком нового навчального року  викладачі можуть навчати дітей разом з волонтером. Приклад такого викладання у Городку вже є: у місцевій гімназії англійську мову викладає волонтер Копусу Миру Джуліус Мой. Він вважає, що школа №4 буде гарним місцем роботи для його майбутнього колеги. Результати  роботи Джуліуса спільно з городоцькими вчителями підтвердили на зустрічі Тамари Придатко з ініціативною групою.

Представники школи №4 запевнили, що створять для волонтера сприятливі умови для роботи. Директор ЗОШ №4 Оксана Дроник зазначила, що дуже важливе тісне спілкування і підтримка для викладача-волонтера. З новим викладачем буде цікаво і вчителям, і учням.

Тамара Придатко говорить, що отримала позитивні враження від відвідин Городоцької школи, побачила ентузіазм в очах вчителів, зустріла ввічливих учнів і приємних у спілкування дорослих. Також Тамара Придатко переконана, що співпраця Корпусу Миру і Городоцької ЗОШ №4 буде успішною.

Джерело

get link
Схоже

У квітні Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка зайняв 141 місце в рейтингу наукометричної бази даних SCOPUS. Про це йдеться на сайті міської ради. “Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка упродовж двох останніх років демонструє позитивну динаміку, що полягає в збільшенні кількості публікацій науково-педагогічних працівників у виданнях, які входять до наукометричної бази даних SCOPUS”, – […]

У малій залі Хмельницької міської ради стартували громадсько-політичні студії «Школа сучасних лідерів». Про це повідомляє прес-служба міськради. Цього разу участь у тренінговій програмі беруть студенти коледжів Хмельницького. Уже вчетверте активна молодь міста зібралася для того, щоб покращити свої знання та дізнатися щось нове в рамках «Школи сучасних лідерів». Під час першого дня студенти працюють із […]

Відповідне рішення ухвалили депутати на засідання сесії міськради. За словами в.о. директорки міського Департаменту освіти на науки Людмили Корнієцької, у закладах середньої освіти Хмельницького вже у квітні мають з’явитися 28 посад шеф-кухарів та 22 – помічника кухаря. «Якщо у школі харчується понад 200 дітей, відповідно до розрахунку має бути 2 кухаря. А школи у нас […]