Новини
Освіта

В Нетішині проходить обласний семінар керівників вокальних гуртків

Сьогодні, 17 квітня, до нашого міста завітав директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Григорій Гончарук разом з творчою делегацією із 5 міст та 7 районів Хмельницької області, аби на власні очі побачити сучасну стратегію функціонування та розвитку позашкільної освіти у місті Нетішин.

За словами Григорія Макаровича, Нетішин – це місто, яке відрізняється потужним інтелектуальним та творчим потенціалом, саме тут багато років злагоджена та продуктивна робота керівництва міста, педагогів та дітей дає гарні результати.

На відкриття семінару завітав очільник міста Олександр Супрунюк, заступник міського голови Ольга Бобіна та начальник управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради Василь Мисько. У рамках семінару керівники відомих у нашому місті та далеко за його межами вокальних колективів Будинку дитячої творчості – Народного театру пісні “Криниченька” Валентина Темна і Народного вокального ансамблю та студії естрадної пісні “Вернісаж” Ольга Дьячина поділяться з учасниками практикуму методами формування співацьких навичок у вокалістів, проведуть майстер-класи з вокально-педагогічної творчості.

На завершення гостей очікує яскрава концертна програма за участі вихованців загальної середньої та позашкільної освіти.

Відділ з організаційних питань апарату
виконавчого комітету Нетішинської міської ради

Автор: Катерина Прокопець