Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення оголосила попередження ПП “Подільські інтелектуальні системи”, яке надає послуги кабельного телебачення у Кам’янці-Подільському.
Провайдер не ретранслював у своїй кабельній мережі програми ПАТ “Кам’янець-Подільська телерадіокомпанія” та дві програми суспільного мовника: “UA: Культура” та “Поділля-Центр”. Ці програми внесені Національною радою до переліку програм універсальної програмної послуги для Кам’янця-Подільського і є обов’язковими для ретрансляції. Також провайдер ретранслював програми “ТВ 1000 Русское кино” та російську версію “Viasat Explore”, що не внесені до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України. Крім того, ліцензіат збільшив загальну кількість програм для ретрансляції, передбачену ліцензією.
Національна рада зобов’язала ПП “Подільські інтелектуальні системи” протягом місяця привести діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства.
Читати інші новини
З 1 листопада у Кам’янці-Подільському стартує офіційна співпраця в межах між...
Враженнями від відвідин музею у місті Городок поділився український політик ...
Вчора, 23 жовтня, начальник Хмельницької ОВА Сергій Тюрін відвідав Меджибізь...
За позовом Хмельницької обласної прокуратури замовник будівництва багатоквар...
Сьогодні в обласній військовій адміністрації підписали багатосторонній Мемор...
Пропозиції на тендер «Персональний нагрудний відеореєстратор» можна подавати...
Надзвичайна подія сталася вчора, 22 жовтня, увечері у місті Хмельницькому в ...
Повітряна тривога вночі на Хмельниччині тривала 39 хвилин. "Зачепила" вона л...