Хмельницькі копи допомогли сільській школі

Правоохоронці не тільки зробили Наркевицькій ЗОШ, що у Волочиському районі, цінний подарунок, а й розповіли учням про особливості служби в поліції.

— Ми вже другий рік активно співпрацюємо з Наркевицькою ЗОШ, — розповідає Сергій Цимбалюк, начальник відділу ювенальної превенції ГУНП в Хмельницькій області. — Це одна з перших шкіл в області, де ми запровадили трирівневу модель профілактики злочинності. Тут є діти-медіатори і активно працює шкільна служба порозуміння. Одним словом, школа відкрита до буд-яких нововведень.

Цього разу  в навчальний заклад завітали працівники спецпідрозділу, які познайомили школярів зі своєю роботою та продемонстрували їм зброю та спецзасоби, які використовують під час служби.

Найбільше зацікавила виставка старшокласників, які зараз проходять курс «Захист Вітчизни» і чимало з них хочуть поповнити лави поліції та Збройних Сил.

Щоб у кабінеті військово-патріотичного виховання було більше наочності, поліцейські підготували школі невеличкий подарунок у вигляді навчальних стендів з макетами боєприпасів.

— Я свого часу закінчив цю школу, і постійно цікавлюся, як у них справи, — говорить Ігор Бухер, провідний консультант ГУНП. — Під час попереднього візиту зайшов до кабінету, де старшокласники займаються за предметом «Захист Вітчизни». Матеріальна база є, але вона недостатня. Тому ми з колегами вирішили зробити невеличкий подарунок і підготували в подарунок школі навчальні стенди, на яких представлені гільзи та кулі різного калібру, макети гранат тощо.

Правоохоронці сподіваються, що тісна співпраця з Наркевицькою ЗОШ триватиме й надалі, і це дозволить виховати не одне покоління правосвідомих громадян.

Сектор комунікації поліції Хмельницької області

Нагадаємо, нещодавно наркевицький депутат вчасно не подав звіт про свої статки та платитиме чималий штраф.

Схоже

З 1 вересня діти до першого класу підуть по-новому. Зарахування до перших класів відбуватиметься за територіальним принципом, який застосовують в більшості країни Європи Батьки цьогорічних першачків мають знати, що кожній дитині гарантується навчання в школі поряд з місцем проживання. Дитина повинна мати право навчатись в школі, що знаходиться поблизу її будинку, хоча за вибором батьків […]

15 травня, у відділі “Вікно в Америку” Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки розпочався цикл занять з англійської мови для співробітників нової поліції.  Протягом місяця патрульні удосконалюватимуть свої знання з англійської мови, а саме основну правову і поліцейську лексику, опис підозрюваних, маршрути руху, допомогу іноземним туристам тощо. Патрульні поглиблено вивчать такі спеціалізовані теми, як опис людей […]

Відповідне роз’яснення дав виконавчий комітет Шепетівської міської ради начальнику управління освіти  та керівникам закладів загальної середньої освіти міста. Причиною такого рішення стали звернення батьків учнів кількох навчальних закладів міста, які хвилюються через надмірне навантаження дітей у період підготовки до ЗНО. Дата завершення занять, проведення свята останнього дзвоника, вручення документів про освіту обирається спільним рішенням педагогічної та батьківської […]