Хмельницькі копи допомогли сільській школі

Правоохоронці не тільки зробили Наркевицькій ЗОШ, що у Волочиському районі, цінний подарунок, а й розповіли учням про особливості служби в поліції.

— Ми вже другий рік активно співпрацюємо з Наркевицькою ЗОШ, — розповідає Сергій Цимбалюк, начальник відділу ювенальної превенції ГУНП в Хмельницькій області. — Це одна з перших шкіл в області, де ми запровадили трирівневу модель профілактики злочинності. Тут є діти-медіатори і активно працює шкільна служба порозуміння. Одним словом, школа відкрита до буд-яких нововведень.

Цього разу  в навчальний заклад завітали працівники спецпідрозділу, які познайомили школярів зі своєю роботою та продемонстрували їм зброю та спецзасоби, які використовують під час служби.

Найбільше зацікавила виставка старшокласників, які зараз проходять курс «Захист Вітчизни» і чимало з них хочуть поповнити лави поліції та Збройних Сил.

Щоб у кабінеті військово-патріотичного виховання було більше наочності, поліцейські підготували школі невеличкий подарунок у вигляді навчальних стендів з макетами боєприпасів.

— Я свого часу закінчив цю школу, і постійно цікавлюся, як у них справи, — говорить Ігор Бухер, провідний консультант ГУНП. — Під час попереднього візиту зайшов до кабінету, де старшокласники займаються за предметом «Захист Вітчизни». Матеріальна база є, але вона недостатня. Тому ми з колегами вирішили зробити невеличкий подарунок і підготували в подарунок школі навчальні стенди, на яких представлені гільзи та кулі різного калібру, макети гранат тощо.

Правоохоронці сподіваються, що тісна співпраця з Наркевицькою ЗОШ триватиме й надалі, і це дозволить виховати не одне покоління правосвідомих громадян.

Сектор комунікації поліції Хмельницької області

Нагадаємо, нещодавно наркевицький депутат вчасно не подав звіт про свої статки та платитиме чималий штраф.

Схоже

Відповідно до розпорядження голови Ізяславської районної державної адміністрації від 14 лютого 2019 року  з 15 по 22 лютого тимчасово призупинено навчально-виховний процес у закладах освіти Ізяславського району. Рішення викликане необхідністю забезпечення запобігання поширенню випадків захворювання гострими респіраторними вірусними інфекціями та грипом в організованих дитячих та підліткових закладах, місцях масового перебування людей.

Спорткомплекс Ізяславської дитячо-юнацької спортивної школи потребує термінової реконструкції покрівлі, аби вберегти його від руйнування. Наразі триває процес виготовлення проектно-кошторисної документації. Для реалізації проекту потрібні кошти на загальну суму 4 млн 760 тис. грн, повідомляють у райдержадміністрації. Як зазначається, є плани створення на другому поверсі закладу манежу, на якому будуть проводитись заняття з легкої атлетики. В […]

У Шепетівській художній школі створили мультимедійний клас. Забезпечити учнів роздатковими інформаційними матеріалами та показати, яким є сучасне мистецтво у різних куточках України та навіть світу – такою є ціль проекту, який вдалося реалізувати завдяки Конкурсу малих грантів ГО “Інститут солідарності Романа Мацоли”. “Ми придбали ноутбук, принтер, мультимедійну дошку та проектор. Тепер забезпечуємо усіх учнів навчальними […]