Хмельницькі копи допомогли сільській школі

Правоохоронці не тільки зробили Наркевицькій ЗОШ, що у Волочиському районі, цінний подарунок, а й розповіли учням про особливості служби в поліції.

— Ми вже другий рік активно співпрацюємо з Наркевицькою ЗОШ, — розповідає Сергій Цимбалюк, начальник відділу ювенальної превенції ГУНП в Хмельницькій області. — Це одна з перших шкіл в області, де ми запровадили трирівневу модель профілактики злочинності. Тут є діти-медіатори і активно працює шкільна служба порозуміння. Одним словом, школа відкрита до буд-яких нововведень.

Цього разу  в навчальний заклад завітали працівники спецпідрозділу, які познайомили школярів зі своєю роботою та продемонстрували їм зброю та спецзасоби, які використовують під час служби.

Найбільше зацікавила виставка старшокласників, які зараз проходять курс «Захист Вітчизни» і чимало з них хочуть поповнити лави поліції та Збройних Сил.

Щоб у кабінеті військово-патріотичного виховання було більше наочності, поліцейські підготували школі невеличкий подарунок у вигляді навчальних стендів з макетами боєприпасів.

— Я свого часу закінчив цю школу, і постійно цікавлюся, як у них справи, — говорить Ігор Бухер, провідний консультант ГУНП. — Під час попереднього візиту зайшов до кабінету, де старшокласники займаються за предметом «Захист Вітчизни». Матеріальна база є, але вона недостатня. Тому ми з колегами вирішили зробити невеличкий подарунок і підготували в подарунок школі навчальні стенди, на яких представлені гільзи та кулі різного калібру, макети гранат тощо.

Правоохоронці сподіваються, що тісна співпраця з Наркевицькою ЗОШ триватиме й надалі, і це дозволить виховати не одне покоління правосвідомих громадян.

Сектор комунікації поліції Хмельницької області

Нагадаємо, нещодавно наркевицький депутат вчасно не подав звіт про свої статки та платитиме чималий штраф.

Схоже

Кам’янець-Подільський національний університет ім. І. Огієнка був відібраний у рамках проекту «Активні громадяни». В результаті учасниками Національного тренінгу для фасилітаторів проекту Британської Ради «Активні громадяни» від навчального закладу було обрано Олександру Магдій, викладача Лінгвістичного центру, та Максима Сльозкіна, студента 3 курсу історичного факультету. Вони представлятимуть університет 5-9 серпня на тренінгу у місті Яремче.

Хмельницька змінна середня загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів № 2 (код ЄДРПОУ 22771270, місцезнаходження: 29000, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля, 125/1) припиняється шляхом приєднання до Хмельницької спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 імені Олександра Співачука на підставі рішення двадцять другої сесії Хмельницької міської ради від 04.07.2018 року № 20, повідомляє сайт міської ради. […]

Четверо випускників із Хмельницького здали ЗНО на 200 балів. Серед них двоє учнів спеціалізованого ліцею-інтернату та двоє із Технологічного багатопрофільного ліцею імені Артема Мазура. Одинадцятикласниця із ТБЛ показала найкращий результат у англійській мові. «Читання цьогоріч було легшим, а ось аудіювання, яке проводили вперше, далось важче. Для того, щоб здати ЗНО із англійської мови на відмінно, […]