Сьогодні, 22 травня 2018 року о 8 год. 39 хв., після проведення поточного ремонту перший енергоблок Хмельницької АЕС підключено до енергосистеми. Триває набір потужності.
Нагадаємо, що 3 квітня о 15 год. 02 хв. в результаті спрацювання системи захисту генератора енергоблок №1 Хмельницької АЕС відключено від енергомережі.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1004 МВт. (станом на 8:39). За минулу добу енергоблоком вироблено 24,22 млн. кВт*год електроенергії, а з початку місяця -507,03 млн. кВт*год електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Читати інші новини

У неділю, 14 вересня, у зв’язку з проведенням благодійних перегонів «Вершина...

Волочиська окружна прокуратура звернулась до суду з вимогою визнати договір ...

Дорожньо-транспортна пригода сталась вчора, 11 вересня, о 08:45 годині на ав...

Підозрювана у незаконному збагаченні та декларуванні недостовірної інформаці...

На колишню керівницю Хмельницького обласного центру МСЕК одягнули електронни...

Вчора, 9 вересня, збіг п'ятиденний термін, упродовж якого за екскерівницю Хм...

На подвір’ї комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний ...

Чергову комбіновану масовану дроново-ракетну атаку здійснила цієї ночі Росія...