Хмельницькі фірми судяться із Антимонопольним комітетом України

Відбулось перше слухання у підготовчому судовому засіданні у справі щодо оскарження рішення Хмельницьке обласне територіальне відділення АМКУ про накладання штрафу на ПрАТ «Об’єднання «Прогрес» (м. Славута) та ПФ «ДІТА» (м. Хмельницький) загалом на 136 тис. грн.

Нагадаємо, Хмельницький антимонопольний комітет оштрафував їх за антиконкурентні узгоджені дії шляхом спотворення результатів торгів та заборони їм брати участь у державних закупівлях протягом 3 років.

Деталі справи:

  • Відповідач (Боржник): Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України м. Хмельницький,
  • Позивач (Заявник): Приватне акціонерне товариство “Об’єднання “Прогрес” м. Славута,
  • Позивач (Заявник): Приватна фірма “Діта” м. Хмельницький

Суть спору: визнання недійсним рішення №16-р/к від 20.04.2018р. Адміністративної колегії Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України по справі №03-06/26-17.

Представник першого заявника заявив клопотання про призначення судово-лінгвістичної експертизи щодо деяких документів, що містились у пакетах документів учасників закупівлі Сатанівської селищної ради будівництва спортивного комплексу за більше як 10 млн. грн.

Представник другого заявника підтримав це клопотання, а от представниця відповідача заперечила проти цього клопотання.

Суд відклав підготовче засідання до 13 липня 2018 року (11:00) та надав можливість надати учасникам процесу свої письмові пояснення чи заперечення до 5 липня.

Справу слухає суддя Господарський суд Хмельницької області Заверуха С.В.

 

Схоже

Минулої доби до підрозділів ГУНП в Хмельницькій області надійшло 503 повідомлення про події та правопорушення, з яких 66 мали кримінальний характер. Щодо безпеки дорожнього руху складено 234 адміністративних протоколи, з них 11 –за керування транспортом у нетверезому стані. Поліцією зафіксовано 19 ДТП без травмованих та дві пожежі.  

Четвертого листопада о 14:29 у приватному житловому будинку на вулиці Заводській виникла пожежа. На місці події рятувальники Першої та Другої Державних пожежно-рятувальних частин зіткнулися з охопленими полум’ям стінами, вікнами,  стелею й підлогою будинку. Проте, завдяки оперативним діям надзвичайників, будівлю вдалось врятувати від повного знищення полум’ям. Ймовірно, причиною події стала необережність під час куріння. Під час […]

Підрозділи ГУНП у Хмельницькій області протягом доби отримали460 повідомлень про події та правопорушення, з яких 31 мали кримінальний характер. Щодо безпеки дорожнього руху поліцією складено 151 адміністративний протокол, з них 15 – за керування транспортом у нетверезому стані. На дорогах області зафіксованоодна ДТП, в якій три особи травмувались, а також 15 ДТП без травмованих.