Хмельницькі фірми судяться із Антимонопольним комітетом України

Відбулось перше слухання у підготовчому судовому засіданні у справі щодо оскарження рішення Хмельницьке обласне територіальне відділення АМКУ про накладання штрафу на ПрАТ «Об’єднання «Прогрес» (м. Славута) та ПФ «ДІТА» (м. Хмельницький) загалом на 136 тис. грн.

Нагадаємо, Хмельницький антимонопольний комітет оштрафував їх за антиконкурентні узгоджені дії шляхом спотворення результатів торгів та заборони їм брати участь у державних закупівлях протягом 3 років.

Деталі справи:

  • Відповідач (Боржник): Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України м. Хмельницький,
  • Позивач (Заявник): Приватне акціонерне товариство “Об’єднання “Прогрес” м. Славута,
  • Позивач (Заявник): Приватна фірма “Діта” м. Хмельницький

Суть спору: визнання недійсним рішення №16-р/к від 20.04.2018р. Адміністративної колегії Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України по справі №03-06/26-17.

Представник першого заявника заявив клопотання про призначення судово-лінгвістичної експертизи щодо деяких документів, що містились у пакетах документів учасників закупівлі Сатанівської селищної ради будівництва спортивного комплексу за більше як 10 млн. грн.

Представник другого заявника підтримав це клопотання, а от представниця відповідача заперечила проти цього клопотання.

Суд відклав підготовче засідання до 13 липня 2018 року (11:00) та надав можливість надати учасникам процесу свої письмові пояснення чи заперечення до 5 липня.

Справу слухає суддя Господарський суд Хмельницької області Заверуха С.В.

 

Схоже

Трагедія сталася сьогодні, 20 липня. О 10:31 на пункт зв’язку 34-ї Державної  пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про те, що в селі Паньківці, що на Старосинявщині, у приватному будинку обвалилась стеля та причавила людину. На місце події прибули рятувальники ДСНС, які за допомогою аварійно-рятувального обладнання дістали тіло загиблого з-під завалу. Ним виявився 54-річний місцевий мешканець. За […]

Спостереження за станом атмосферного повітря проводилися Хмельницьким обласним центром з гідрометеорології на двох стаціонарних постах в місті Хмельницькому. Протягом червня 2018 року в місті Хмельницькому спостерігалось забруднення атмосферного повітря формальдегідом середньомісячні концентрації якого становили 1,23 ГДК (у 2017 році формальдегід — 1,71 ГДК). По іншим забруднюючим речовинам, за якими велись спостереження, перевищень гранично допустимих концентрацій […]

Сьогодні, 19 липня, близько 11-ї години ранку на автомобільній дорозі М12 «Стрий – Знам’янка» поблизу смт. Війтівці Волочиського району екіпаж патрульної поліції помітив екскаватор, що хаотично маневрував посеред дороги, грубо порушуючи вимоги розмітки. Зупинивши транспортний засіб та поспілкувавшись з водієм, інспектори помітили у 44-річного жителя Волочиського району явні ознаки алкогольного сп’яніння — характерний запах алкоголю, […]