Підкорювачі ЗНО: четверо хмельницьких абітурієнтів склали тести на 200 балів

Четверо випускників із Хмельницького здали ЗНО на 200 балів. Серед них двоє учнів спеціалізованого ліцею-інтернату та двоє із Технологічного багатопрофільного ліцею імені Артема Мазура.

Одинадцятикласниця із ТБЛ показала найкращий результат у англійській мові.

«Читання цьогоріч було легшим, а ось аудіювання, яке проводили вперше, далось важче. Для того, щоб здати ЗНО із англійської мови на відмінно, необхідно не зупинятись на одній шкільній програмі. Важливо дивитись англійською фільми, читати книжки, вчитись писати листи та знати їхню структуру. Тобто займатись самоосвітою,» – радить Ганна Іванішина.

Інший випускник із Хмельницького ТБЛ , Максим Горячок, на відмінно здав ЗНО із хімії.

«Варто розпочати підготовку до ЗНО ще за два роки. Також потрібно звертати увагу на виділені моменти у книжках із профілю. Часто вони попадались на тестуванні з хімії,» – поділився власним досвідом Максим Горячок.

За відмінне навчання двохсотбальники отримали медалі, а їх навчальні заклади увійшли у шістку кращих Хмельницької області.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Детальніше у сюжеті ТРК “Місто”

Схоже

На думку народного депутата Сергія Лабазюка (депгрупа “Воля народу”), яку він висловив під час брифінгу у ВРУ, це сталося через низку пунктів, у тому числі, на законодавчому рівні. “Зарплата освітянам підвищиться тільки з липня 2019 року. Отже, мотиваційний інструмент не запрацював. Те, що сьогодні недофінансована освіта, думаю, відчули всі. А 1 вересня діти, прийшовши до школи, не […]

Це безвідсоткові грантові кошти, які отримали на повну термомодернізацію дві школи та два дитячих садочки за програмою НЕФКО. Роботи з утеплення та заміни вікон тривають у ЗОШ №14, СЗОШ №15, у ДНЗ № 54 і 29. Докладніше – у сюжеті МТРК «Місто».

Якщо для випускників університетів мантія й конфедератка – символи закінчення навчання, то для учнів першої християнської гімназії «Мої обрії» це символ його початку. У День знань цей навчальний заклад прийняв до своїх стін 29 первачків. З непересічною подією початку цікавого й захопливого шляху пізнання юних гімназистів привітали заступник директора Департаменту освіти та науки Хмельницької міської […]