Підкорювачі ЗНО: четверо хмельницьких абітурієнтів склали тести на 200 балів

Четверо випускників із Хмельницького здали ЗНО на 200 балів. Серед них двоє учнів спеціалізованого ліцею-інтернату та двоє із Технологічного багатопрофільного ліцею імені Артема Мазура.

Одинадцятикласниця із ТБЛ показала найкращий результат у англійській мові.

«Читання цьогоріч було легшим, а ось аудіювання, яке проводили вперше, далось важче. Для того, щоб здати ЗНО із англійської мови на відмінно, необхідно не зупинятись на одній шкільній програмі. Важливо дивитись англійською фільми, читати книжки, вчитись писати листи та знати їхню структуру. Тобто займатись самоосвітою,» – радить Ганна Іванішина.

Інший випускник із Хмельницького ТБЛ , Максим Горячок, на відмінно здав ЗНО із хімії.

«Варто розпочати підготовку до ЗНО ще за два роки. Також потрібно звертати увагу на виділені моменти у книжках із профілю. Часто вони попадались на тестуванні з хімії,» – поділився власним досвідом Максим Горячок.

За відмінне навчання двохсотбальники отримали медалі, а їх навчальні заклади увійшли у шістку кращих Хмельницької області.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Детальніше у сюжеті ТРК “Місто”

Схоже

У місті розпочато реконструкцію корпусу № 1 НВК «ЗОШ І-ІІІ ст, гімназія». Наразі проводиться демонтаж даху будівлі. Приміщення корпусу №1 НВК «ДНЗ – ЗОШ, гімназія» давно потребували ремонту, адже це одна із найстаріших освітніх будівель міста. За словами міського голова Василя Сидора, мине не так багато часу і відновлений корпус гімназії стане окрасою міста, центром […]

Завершити реконструкцію приміщення п’ятої школи планують до вересня. Начальник фінансового управління виконавчого комітету міської ради Валентина Камінська журналістам Starkon.city розповіла: на сьогодні кошторисна вартість реконструкції приміщення складає 11 мільйонів 472 тисячі гривень. З них вже освоєно коштів на суму 7,5 мільйонів гривень. У Старокостянтинові після завершення ремонтів у колишню п’яту школу переселиться усе позашкілля міста, […]

Кам’янець-Подільський національний університет ім. І. Огієнка був відібраний у рамках проекту «Активні громадяни». В результаті учасниками Національного тренінгу для фасилітаторів проекту Британської Ради «Активні громадяни» від навчального закладу було обрано Олександру Магдій, викладача Лінгвістичного центру, та Максима Сльозкіна, студента 3 курсу історичного факультету. Вони представлятимуть університет 5-9 серпня на тренінгу у місті Яремче.