Підкорювачі ЗНО: четверо хмельницьких абітурієнтів склали тести на 200 балів

Четверо випускників із Хмельницького здали ЗНО на 200 балів. Серед них двоє учнів спеціалізованого ліцею-інтернату та двоє із Технологічного багатопрофільного ліцею імені Артема Мазура.

Одинадцятикласниця із ТБЛ показала найкращий результат у англійській мові.

«Читання цьогоріч було легшим, а ось аудіювання, яке проводили вперше, далось важче. Для того, щоб здати ЗНО із англійської мови на відмінно, необхідно не зупинятись на одній шкільній програмі. Важливо дивитись англійською фільми, читати книжки, вчитись писати листи та знати їхню структуру. Тобто займатись самоосвітою,» – радить Ганна Іванішина.

Інший випускник із Хмельницького ТБЛ , Максим Горячок, на відмінно здав ЗНО із хімії.

«Варто розпочати підготовку до ЗНО ще за два роки. Також потрібно звертати увагу на виділені моменти у книжках із профілю. Часто вони попадались на тестуванні з хімії,» – поділився власним досвідом Максим Горячок.

За відмінне навчання двохсотбальники отримали медалі, а їх навчальні заклади увійшли у шістку кращих Хмельницької області.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Детальніше у сюжеті ТРК “Місто”

Схоже

Відповідно до розпорядження голови Ізяславської районної державної адміністрації від 14 лютого 2019 року  з 15 по 22 лютого тимчасово призупинено навчально-виховний процес у закладах освіти Ізяславського району. Рішення викликане необхідністю забезпечення запобігання поширенню випадків захворювання гострими респіраторними вірусними інфекціями та грипом в організованих дитячих та підліткових закладах, місцях масового перебування людей.

Спорткомплекс Ізяславської дитячо-юнацької спортивної школи потребує термінової реконструкції покрівлі, аби вберегти його від руйнування. Наразі триває процес виготовлення проектно-кошторисної документації. Для реалізації проекту потрібні кошти на загальну суму 4 млн 760 тис. грн, повідомляють у райдержадміністрації. Як зазначається, є плани створення на другому поверсі закладу манежу, на якому будуть проводитись заняття з легкої атлетики. В […]

У Шепетівській художній школі створили мультимедійний клас. Забезпечити учнів роздатковими інформаційними матеріалами та показати, яким є сучасне мистецтво у різних куточках України та навіть світу – такою є ціль проекту, який вдалося реалізувати завдяки Конкурсу малих грантів ГО “Інститут солідарності Романа Мацоли”. “Ми придбали ноутбук, принтер, мультимедійну дошку та проектор. Тепер забезпечуємо усіх учнів навчальними […]