У Хмельницькому чотири школи залишились без директорів

У Хмельницькому оголошено конкурс на заміщення вакантних посад чотирьох директорів місцевих шкіл. 

Департамент освіти та науки міської ради пропонує посади директорів таких шкіл, як:

  • НВК №2 за адресою  вулиця Франка, 57, тел. 70-28-22.
  •  НВО №5 ім. Сергія Єфремова  за адресою вулиця Володимирська, 51, тел. 79-57-25.
  • спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 ім. Олександра Співачука  за адресою вулиця Проскурівського підпілля, 125/1, тел. 55-22-67.
  •  спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19  ім. академіка Михайла Павловського за адресою вулиця Кам’янецька 164, тел. 67-28-26.

Заявки на конкурс приймаються із 24 липня по 13 серпня до 18:15.

Призначення буде здійснено за результатами конкурсу шляхом укладення трудового контракту строком на шість років. Але якщо особа призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше, то строком на два роки.

Детальніше на сайті Хмельницької мерії.

Нагадаємосьогодні останній день подачі заявок на участь у конкурсі на посаду головного лікаря міської поліклініки №1.

Схоже

Відповідно до розпорядження голови Ізяславської районної державної адміністрації від 14 лютого 2019 року  з 15 по 22 лютого тимчасово призупинено навчально-виховний процес у закладах освіти Ізяславського району. Рішення викликане необхідністю забезпечення запобігання поширенню випадків захворювання гострими респіраторними вірусними інфекціями та грипом в організованих дитячих та підліткових закладах, місцях масового перебування людей.

Спорткомплекс Ізяславської дитячо-юнацької спортивної школи потребує термінової реконструкції покрівлі, аби вберегти його від руйнування. Наразі триває процес виготовлення проектно-кошторисної документації. Для реалізації проекту потрібні кошти на загальну суму 4 млн 760 тис. грн, повідомляють у райдержадміністрації. Як зазначається, є плани створення на другому поверсі закладу манежу, на якому будуть проводитись заняття з легкої атлетики. В […]

У Шепетівській художній школі створили мультимедійний клас. Забезпечити учнів роздатковими інформаційними матеріалами та показати, яким є сучасне мистецтво у різних куточках України та навіть світу – такою є ціль проекту, який вдалося реалізувати завдяки Конкурсу малих грантів ГО “Інститут солідарності Романа Мацоли”. “Ми придбали ноутбук, принтер, мультимедійну дошку та проектор. Тепер забезпечуємо усіх учнів навчальними […]