Хмельницька обласна служба зайнятості допомогла майже 1000 учасникам АТО | Поділля News
Хмельницька обласна служба зайнятості допомогла майже 1000 учасникам АТО

Служба зайнятості приділяє працевлаштуванню демобілізованих учасників АТО окрему увагу. Адже ця категорія людей особливо потребує допомоги в адаптації до умов мирного життя та інтеграції на ринку праці.

«У разі звернення до служби зайнятості демобілізованих учасників АТО, їм   надаються інформаційні, консультаційні та профорієнтаційні послуги, сприяння в пошуку роботи, в тому числі допомога в започаткуванні власної справи. Також АТОвці можуть бути залученими до оплачуваних громадських та тимчасових робіт. За бажання розглядається можливість професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації», – розповідає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

В цілому в Україні протягом січня-вересня 2018 року статус безробітного мали понад 20 тис.  see url осіб із числа учасників АТО, що звернулись в пошуках роботи до служби зайнятості. На Хмельниччині таких 994 особи, з них follow site 210 – забезпечені роботою. Найчастіше до служби зайнятості області звертаються особи вікової категорії 35-44 років (36%);  від 30-34 років (19%); від 25-29 років (18%); від 45-59 років (16%); від 19-24 років (11%).

Тим, хто бажає працювати не за фахом, служба зайнятості пропонує професійне навчання під потреби роботодавця. До прикладу, source site 51 учасник АТО пройшов навчання за професіями: електрогазозварник, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, кухар, оператор котельні, охоронник, підприємець-початківець тощо.

Допомогу щодо відкриття власної справи з початку року скористалися 12 демобілізованих учасників АТО.

Довід к о во :

Станом на 1 жовтня 2018 року кількість зареєстрованих безробітних становила 9,4  тис.осіб, в тому числі 333 військовослужбовців-учасників АТО.

 

Схоже

Аби врятувати каньйон від затоплення, міська влада Кам’янця-Подільського задіяла гідросистеми. Про це повідомляється на сайті міськради. “Після сильної зливи 17-18 травня кількість води у Смотрицькому каньйоні збільшилася у 20 разів. Утім великої шкоди вона не завдала, оскільки ситуацію вдалося взяти під контроль”, – йдеться у повідомленні. Як повідомив заступник міського голови Сергій Бабій, найбільш вразливою […]

На боротьбу з борщівником цьогоріч у бюджеті Хмельницького передбачено 400 тисяч гривень. Про це повідомив начальник міського управління житлово-комунального господарства Василь Новачок. За його словами, небезпечну траву вже покосили на половині локацій, де вона росте. А саме – на вулиці Старокостянтинівське шосе, Волочиська, Північна, Болохівська, Сільськогосподарська. А також біля супермаркету «Таврія» та на Проскурівській – […]

Пластик, пакети, іграшкові деталі – всі ці речі наче ожили на незвичній клумбі, розташованій у середмісті Хмельницького. На клаптику землі поряд з рослинами співіснує непотріб, силою фантазії перетворений на елементи декору.   Клумбу створила мешканка приватного будинку вулиці Староміської Юлія Голуб. Жінка живе тут майже 30 років та весь цей час змагається зі сміттям. Каже, […]