У Держводагентстві занепокоєні якістю поверхневих вод Південного Бугу | Поділля News
У Держводагентстві занепокоєні якістю поверхневих вод Південного Бугу

У п’ятницю, 5 жовтня, відбулося розширене засідання науково-технічної ради Держводагентства. Представники облдержадміністрацій, міських та районних рад, об’єднаних територіальних громад, місцевих водоканалів Хмельницької та Вінницької областей, науковці, експерти-проектувальники, фахівці водогосподарських організацій зібралися для вирішення спільного питання – екологічного оздоровлення річки Південний Буг.

Ця річка є другою за довжиною після Дніпра й тече винятково територією України. Характерною особливістю басейну Південного Бугу є його значна зарегульованість. Учасники засідання висловили занепокоєння через суттєве зниження якості поверхневих вод річки, спричинене антропогенним навантаженням на різних ділянках.

Фахівці відзначили  неефективність роботи існуючих очисних споруд комунальних, промислових та інших підприємств та неконтрольованість використання міндобрив і  засобів захисту рослин. Серед причин зниження якості води також названі скиди приватних господарств і захаращеність та  замулення окремих ділянок русла.

http://myswallowtail.com/?x=weight-loss-muscle-gain-diet-plan Директор департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської облдержадміністрації Руслан Стрілець поділився з учасниками засідання досвідом застосування передових технологій розчистки русел річок з використанням спеціалізованої будівельної техніки на території Дніпропетровської області.

Заступник Голови Вінницької облдержадміністрації Василь Броварник надав пропозиції щодо відновлення гідрологічного режиму та санітарного стану водних об’єктів у зоні питного водозабору Вінниці та Вінницької області.

Головний технолог МКП «Хмельницькводоканал» Петро Дзюблюк ознайомив присутніх з найближчими планами влади Хмельницького щодо відновлення міських очисних споруд як чинника впливу на якість води у Південному Бузі нижче за течією.

Учасники ради визначили короткострокові та середньострокові шляхи розв’язання проблем. Зокрема було прийняте рішення утворити робочу групута та підготувати план управління річковим басейном Південного Бугу.

http://myswallowtail.com/?x=bio-weight-loss  Джерело

Схоже

follow link На Хмельниччині за втручання місцевої прокуратури у державну власність повернуто землі водного фонду, повідомляє прес-служба правоохоронців. Як зазначається, Старокостянтинівська місцева прокуратура встановила порушення вимог законодавства при використанні ставка на території Огіївської сільської ради Старокостянтинівського району. Встановлено, що у 2005 році між Старокостянтинівською районною державною адміністрацією та одним із місцевих жителів на 10 років укладено договір […]

У Хмельницькому сьогодні, 20 квітня, о 07:54 до виникла пожежа легкового автомобіля на вул. Проспект Миру. Про це повідомили у прес-службі рятувальників. “Негайно за викликом було направлено два відділення рятувальників 37 Державної пожежно-рятувальної частини. На момент прибуття на місце події вогнеборців вогонь охопив моторний відсік автомобіля”, – розповіли надзвичайники. Пожежу швидко загасили, проте вогонь встиг […]

У Славуті вогнеборці врятували легковий автомобіль ВАЗ 2106 від знищення вогнем. Автівка загорілась 18 квітня близько 23:30 години на вул. Лісній, повідомляють надзвичайники. “На місце події було негайно направлено відділення рятувальників 18 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС у Хмельницькій області у складі 5 чоловік. Як виявилось, загорівся кузов автомобіля”, – йдеться у повідомленні. Вогонь […]