У Хмельницькому аналізували роботу з обдарованою учнівською молоддю | Поділля News
У Хмельницькому аналізували роботу з обдарованою учнівською молоддю

У Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбулась інформаційно-методична нарада з відповідальними за роботу з обдарованою учнівською молоддю.

У заході взяли участь 47 відповідальних за роботу з обдарованою учнівською молоддю з шести міст обласного значення, 13 районів, 25 об’єднаних територіальних громад та трьох закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування. Предметом обговорення було організаційно-методичне забезпечення науково-дослідницької роботи учнів-членів регіональних наукових учнівських товариств районів Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України у 2018-2019 навчальному році.

Директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Григорій Гончарук наголосив на важливості формування освітнього середовища навчально-дослідницької діяльності здобувачів освіти та створенні умов для здійснення такої діяльності.

Керівниця Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України Марія Гаєвська зосередила увагу учасників наради на особливостях організаційного та методичного забезпечення науково-дослідницької діяльності учнів-членів МАН в системі роботи Хмельницького територіального відділення, розкрила роль інтеграції навчальної та науково-дослідницької діяльності слухачів територіального відділення МАН для підтримки обдарованих дітей області та наголосила на важливості безперервної співпраці учня – учителя – науковця.

Завідувачка відділу науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Наталія Лимарь підсумувала рівень діяльності регіональних наукових учнівських товариств районів Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України станом на 30 вересня.

Методистка відділу науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Інна Наумчук ознайомила присутніх із особливостями проведення міжнародної олімпіади креативності Destination. Також учасники наради взяли участь у тренінгу миттєвого виклику з цієї олімпіади, під час якого зуміли продемонструвати навички роботи в команді, вміння активно сприймати навчальний матеріал та можливості його використання.

Джерелоhttp://www.adm-km.gov.ua/?p=46889

Схоже

Учасники «Школи сучасного лідера» протягом трьох днів навчання отримали нові знання, знайомства, враження, а також сертифікати про участь у потужному освітньому заході. Із завершенням навчальної програми присутніх привітала керуючий справами виконавчого комітету Хмельницької міської ради Юлія Сабій. Вона наголосила на важливості участі в подібних заходах і постійному самовдосконаленні на шляху до досягнення мети та вручила […]

Перший у Лезневому дошкільний навчальний заклад почали зводити у провулку Шостаковича торік у червні. Зараз об’єкт готовий на 40 відсотків. Зведені стіни садочка, зроблені перекриття, покрівля. Зараз монтуються дерев’яні балки для монтажу покрівлі. Також почали робити інженерні мережі: сантехнічні роботі та електричні роботи, кажуть у компанії-підряднику. Двоповерховий дитячий садок зможе прийняти мінімум 120 дітей. Кожна […]

На черговій сесії обласної ради, що відбудеться 21 березня, розглядатимуть питання присвоєння Хмельницькому університету управління та права імені видатного державного та громадського діяча, вченого-правознавця, співавтора Декларації про державний суверенітет України та Конституції України, доктора юридичних наук, професора, Академіка Національної Академії правових наук України, першого Голови Конституційного суду України – Леоніда Петровича Юзькова. За інформацією обласної […]