У Хмельницькому аналізували роботу з обдарованою учнівською молоддю

У Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбулась інформаційно-методична нарада з відповідальними за роботу з обдарованою учнівською молоддю.

У заході взяли участь 47 відповідальних за роботу з обдарованою учнівською молоддю з шести міст обласного значення, 13 районів, 25 об’єднаних територіальних громад та трьох закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування. Предметом обговорення було організаційно-методичне забезпечення науково-дослідницької роботи учнів-членів регіональних наукових учнівських товариств районів Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України у 2018-2019 навчальному році.

Директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Григорій Гончарук наголосив на важливості формування освітнього середовища навчально-дослідницької діяльності здобувачів освіти та створенні умов для здійснення такої діяльності.

Керівниця Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України Марія Гаєвська зосередила увагу учасників наради на особливостях організаційного та методичного забезпечення науково-дослідницької діяльності учнів-членів МАН в системі роботи Хмельницького територіального відділення, розкрила роль інтеграції навчальної та науково-дослідницької діяльності слухачів територіального відділення МАН для підтримки обдарованих дітей області та наголосила на важливості безперервної співпраці учня – учителя – науковця.

Завідувачка відділу науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Наталія Лимарь підсумувала рівень діяльності регіональних наукових учнівських товариств районів Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України станом на 30 вересня.

Методистка відділу науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Інна Наумчук ознайомила присутніх із особливостями проведення міжнародної олімпіади креативності Destination. Також учасники наради взяли участь у тренінгу миттєвого виклику з цієї олімпіади, під час якого зуміли продемонструвати навички роботи в команді, вміння активно сприймати навчальний матеріал та можливості його використання.

Джерелоhttp://www.adm-km.gov.ua/?p=46889

Схоже

На початку листопада у місті розпочала роботу комісія з проведення перевірки щодо організації харчування дітей у закладах дошкільної та загальної середньої освіти. Протягом двох тижнів спеціалісти перевірили чотири загальноосвітні та шість дошкільних навчальних закладів. У рамках комплексної перевірки працівники виконавчого комітету міської ради, галузі освіти, представники батьківської спільноти та держпродспоживслужби перевіряють нормативно-правові документи з питань […]

Збільшилась вона через електрику, пальне та з дорожчання самих продуктів, пояснюють у Департаменті освіти та науки. Тож від 1 листопада у дошкільних закладах вона становитиме 24 гривні, у 1-4 класах – 13. Подробиці – у сюжеті МТРК Місто

У п’ятницю, дев’ятого листопада, в академічному театрі імені Старицького відбудеться профорієнтаційний інтерактивний захід для учнівської молоді «Подорож у світ професій». У ярмарку професій братимуть участь міський голова Хмельницького Олександр Симчишин, директор обласного центру зайнятості Сергій Черешня, директор міського центру зайнятості Тетяна Мехеда. Гостям заходу презентуватимуть освітні послуги, майстер-класи вищих та професійно-технічних навчальних закладів області й України, […]