Управління Держпраці Хмельниччини контролюватиме справжність медоглядів працівників | Поділля News
Управління Держпраці Хмельниччини контролюватиме справжність медоглядів працівників

К click олегі я here Департаменту охорони здоров’я Хмельницької click here ОДА розглянула питання якості проведення медичних оглядів працівник ів follow , зайнят go here их на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці.

Як зазначила начальник відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Хмельницькій області Олена Токар, результати попереднього медичного огляду і висновок Комісії про стан здоров’я працівника заносяться до Картки працівника. У ній зазначаються скарги на стан здоров’я, анамнез, результати медичного огляду, лабораторних, функціональних та інших досліджень, діагноз та висновок про придатність працювати за своєю професією.

Якщо при проведенні періодичного медичного огляду виникають підозри щодо наявності в працівника професійного захворювання, заклад охорони здоров’я надсилає запит на складання санітарно-гігієнічної характеристики умов праці до Управління Держпраці. Також документ в установленому порядку надсилається до профпатолога, який направляє хворого в спеціалізовані заклади охорони здоров’я, де  встановлюють діагноз щодо професійних захворювань.

Медичні огляди повинні проводитись тільки після надання закладам охорони здоров’я списку усіх працівників, які підлягають періодичному медогляду. Заключні акти за результатами періодичного медичного огляду працівників надаються медичним закладом у місячний термін з дня закінчення медичних оглядів.

Працівники категорії «А» мають проходити медогляд винятково в закладах охорони здоров’я, здатних забезпечити потрібний перелік лабораторних та функціональних досліджень і огляд відповідних лікарів.

У заключному акті медичний заклад визначає оздоровчі заходи щодо кожного робітника і щодо професійних групп. Йдеться про динамічне обстеження та лікування, реабілітацію, диспансерний нагляд за станом здоров’я працівників груп ризику професійних захворювань, тимчасове переведення за станом здоров’я на іншу роботу, направлення на МСЕК, військово-лікарську комісію (ВЛК) тощо.

З вересня 2018 року запрацював єдиний реєстр медичних оглядів «Єдина державна база даних медичних оглядів певних категорій осіб в системі охорони здоров’я». Таке нововведення впорядкує професійні медогляди й унеможливлює використання підроблених довідок та санітарних книжок. Професійний медогляд відбуватиметься тільки в закладах охорони здоров’я, а дані автоматично відображатимуться в електронній системі.

Таким чином, управління Держпраці матиме змогу користуватися мобільним додатком «Медичні огляди» і швидко перевірити легітимність конкретного медогляду.

 

Схоже

У Хмельницькому триває перший цього року ремонт дороги суцільним методом. Про це у Фейсбуці повідомив міський голова Олександр Симчишин. “Перехрестя Бандери/Проспект Миру. На перехресті через постійне і велике транспортне навантаження використали геотекстильну решітку”, – написав мер. Як він зазначив, від перехрестя суцільним методом вкладуть дорогу в обидві сторони по Бандери (до Зарічанськоі і до Озерної), […]

Відомий український співак Олег Винник, виступаючи 15 червня у Хмельницькому, привітав місцевих медиків! Ще й зробив подарунок працівницям обласного перинатального центру – передав квіти! “Перинатальному центру у Хмельницькому низький уклін, респект! І хочу вам сказати: живіть у мирі, працюйте, кращих за вас ніде в світі немає. Зі святом! Дай бог вам миру, процвітання і хороших […]

З останніх – це нові двори з парковкою на Прибузькій, 44, міжквартальна дорога з тротуарами у Ракове (від Майборського до Героїв АТО) і новий сучасний двір з зеленими зонами, еко-парковкою і тротуарами на Старокостянтинівському шосе, 12. Нові тротуари також збудували на Водопровідній (біля НВК 10), Хотовицького (біля НВК 6), Проскурівського підпілля, Репіна. Завершили також новий […]