Хмельницьким маршруткам готують великогабаритну заміну | Поділля News
Хмельницьким маршруткам готують великогабаритну заміну

20 одиниць великогабаритного транспорту отримає в наступному році місто Хмельницький. Рішення про закупівлю в лізинг під максимально низькі відсоткові ставки 10 великих автобусів, 5 тролейбусів та 5 тролейбусів з автономним ходом ухвалив виконком міської ради. Кошти на перший внесок вже передбачені в проекті міського бюджету на 2019 рік. Про це повідомляє заступник Хмельницького міського голови Андрій Бондаренко.

Таким чином місто почало впроваджувати програму поступової заміни маршруток на великогабаритний транспорт. Один великий автобус – це мінус 3-4 маршрутки.

“Нагадаю, що з Нового року ще на одному маршруті працюватимуть великі автобуси. Це маршрут №2 “Ракове-Гречани”, – зазначив пан Бондаренко.

Читайте нас у  go to link Телеграм see url  та у нашій групі  Viber  @ПоділляNEWS

go to link

Читайте нас у  follow link Телеграм watch  та у нашій групі  Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

У Шепетівці на вулиці Дзявульського робітники ШРЕПу проводять ямковий ремонт на ділянці дороги, де раніше було проведено  фрезерування. Про це повідомили у міській раді. “Також на цьому тижні ямковий ремонт проводиться на  вулиці П’яскорського”, – розповіли у прес-службі. Окрім того, на  вулиці 400-річчя Шепетівки продовжується встановлення бордюрних каменів.

16 квітня фахівцями ДП «Науково-технічний центр «Дорожній контроль якості» проведено перевірку якості виконання робіт із капітального ремонту ділянки автодороги Н-03 Житомир-Чернівці, км 269 – км 275 (с. Гуменці біля м. Кам’янець-Подільський). В процесі перевірки здійснювалось кернування середнього шару асфальтобетонного покриття, вимірювання поперечного похилу та ширини проїзної частини. Відібрані зразки асфальтобетонної суміші направлено до лабораторії ДП «Науково-технічний […]

Для забезпечення надійного та безперебійного постачання питної води населенню та економії електроенергії, Красилівське підприємство водопровідно-каналізаційного господарства провело планову заміну застарілого глибинного насосу на артезіанській свердловині № 26. 14 квітня 2019 року спеціалісти комунального підприємства провели демонтаж застарілого обладнання і монтаж глибинного насосу на артезіанській свердловинi потужністю 124 кубічних метри води за годину, повідомляють у міській […]