Як у Хмельницькому ділитимуть майже три мільярди бюджетних коштів | Поділля News
Як у Хмельницькому ділитимуть майже три мільярди бюджетних коштів

За кілька тижнів, у ході чергового сесійного засідання, депутати розподілятимуть 2 мільярди 986 мільйонів 500 тисяч гривень. Це – базовий бюджет міста на 2019 рік. Спеціалісти фінансового управління вже сформували його проект на підставі пропозицій головних розпорядників коштів та відповідно до вже прийнятого державного бюджету. І навіть представили проект депутатам, керівникам комунальних управлінь та установ і активним хмельничанам.

Головний фінансист Сергій Ямчук зазначив: третину бюджетних коштів, а це понад один мільярд гривень передбачено на заробітну плату та нарахування.

Ще один мільярд з міського бюджету запланували виділити на освітню галузь. У першу чергу ці кошти передбачені на харчування учнів молодших класів, будівництво семи спортивних майданчиків, ремонт вентиляційних систем у харчоблоках, заміну покрівлі у кількох навчальних закладах, продовження робіт з енергозбереження та фонди садочків і шкіл. До слова, у 2019 на одного учня виділятимуть вже по 200 гривень.

Під час формування бюджету передбачили також кошти і на медико-соціальні програми, а саме  на їх подальше фінансування. Мова йде про безкоштовне триденне перебування у реанімації, безкоштовні травмпункти та «ліки на тумбочку» у стаціонарних відділеннях. До цих пунктів у 2019 додали ще кошти на медикаментозну підтримку дітей, хворих на цукровий діабет та відшкодування вартості препаратів для онкохворих.

244 мільйони гривень передбачили на бюджет розвитку. Відповідно до базової частини це стільки ж, як і минулого року. Та при уточненні в 2018 ця цифра збільшилася майже вдвічі. Натомість, у наступному році, за попередніми пронозами, Бюджет участі в результаті буде на 130 мільйонів менший.

Левову частку з бюджету участі, а це понад 200 мільйонів гривень запланували виділити на житлово-комунальну галузь. Основним пріоритетом у наступному році буде утримання та ремонт дорожньої мережі міста.

Розподіл міської казни затверджуватимуть депутати. Попередньо бюджетне сесійне засідання відбудеться 19 грудня.

Детальніше – у сюжеті МТРК Місто.

source link Читайте нас у  click Телеграм  та у нашій групі  source url Viber  @ПоділляNEWS

twinkie clark weight loss

Читайте нас у  Телеграм source link  та у нашій групі  go to site Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

З березня цього року ПриватБанк та міжнародна платіжна система Visa спільно з 17 візовими центрами VFS Global з різних міст України надають можливість отримати 20% знижку за будь-яку послугу візового центру – від консультацій до оформлення робочої візи. До цього проекту підключено і візовий центр VFS Global у Хмельницькому, що працює за адресою: вул. Водопровідна, […]

Експортери Хмельниччини отримали майже тисячу сертифікатів EUR.1 для продажу товарів на європейському ринку. Про це повідомили у ДФС області. “Цього року Хмельницькою митницею ДФС уже оформлено 925 сертифікатів EUR.1 підприємствам-експортерам для реалізації продукції, виробленої ними, у країнах Європейського Союзу. У числі постійних отримувачів євросертифіката – близько ста підприємств Хмельниччини”, – йдеться у повідомленні. Як зазначають […]

Форум “Бізнес з Китаєм” вперше відбувся у Хмельницькому. Ініціаторами його проведення виступила Хмельницька міська рада і Міжнародна громадська організація «Культурно-дослідницький центр України та Китаю «LanHua». Про це йдеться у сюжеті МТРК “Місто”. Представникам хмельницьких підприємств розповіли про перспективи співпраці з китайським бізнесом у рамках проекту “Один пояс, один шлях”. А також про особливості менталітету та […]