Холодні коні, поні і трактори у центрі Хмельницького

В місті завершується підготовка до відкриття різдвяного ярмарку.

Поки на вулиці Проскурівській підприємці додають останніх штрихів в оформлення будиночків, в яких уже сьогодні ввечері почнуть торгувати різдвяним крамом, підприємливі хмельничани вже взялися залучати хмельничан, а особливо найменших з них, до свята. На майданчик біля фонтанів, що у сквері біля кінотеатру ім. Шевченка привели коня та поні. Їх використовують в якості атракціону для найменших містян, які охоче сідлають чотириногих наїзників та роблять почесне коло навколо фонтанів.

Тим часом біля різдвяних будиночків кипить робота. Хтось іще завершує оформлення яток, хтось ще тілкьи розкладає свій товар, а дехто вже взявся торгувати, не чекаючи відкриття ярмарку. Поблизу ялинки, яка напередодні вже потішила перехожих пробним сяйвом вогнів, стоять інсталіяції з білих квітів та червоних маків. Також на звичному місці монтують сцену, де сьогодні відкриватимуть різдвяний ярмарок та веселитимуть хмельничан.

Тим часом вулицю Проскурівську чистять від снігу. Розлякуючи перехожих, туди й сюди катаються трактори, згрібаючи кучугури снігу.

Дитячий потяг, який зазвичай катає малюків парком ім. Шевченка, теж вийшов на маршрут.

Нагадаємо, сьогодні, 1 грудня, у Хмельницькому офіційно й урочисто відкриють різдвяний ярмарок. Стартує він разом з різдвяними ярмарками Європи, і працюватиме аж до Водохреща. На відкриття обіцяють дзеркальне шоу, діджейську вечірку, а для зігріву – різдвяні напох.

Різдвяний ярмарок відкриється о 18.00.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Кінотеатр ім. Шевченка та кінотеатр “Планета” з пожежною каланчею, старовинна будівля міської ради. Все це зображено на новорічних іграшках, якими торгують на Різдвяному ярмарку у Хмельницькому. Такі прикраси – найдорожчі. Вартують 150 гривень. А от склянна кулька з логотипом міста та магнітики із скульптурами Миколи Мазура можна придбати за 60 грн. Продавці запевняють: виготовлення іграшок […]

У Хмельницькому міська рада визначила перелік локацій для проведення ярмаркових заходів. І саме там можна торгувати ялинками та іншими новорічними деревами. Управління торгівлі, як організатор ярмарків на території міста, надає погодження на їх проведення, кошти від суб’єктів господарювання надходять до міського бюджету.   вул. Проскурівська, від вул. Грушевського до вул. Володимирської (в межах проведення Різдвяного ярмарку) […]

13 грудня у середмісті Хмельницького, біля кінотеатру ім. Шевченка, відбудуться Андріївські вечорниці за участю рок-гурту “Чумацький шлях”. За словами фронтмена Сергія Строяна, він виступить у звичному образі козомонстра. Під час концерту “Чумацький шлях” поєднає українські традиції із сучасністю. Деякі пісні звучатимуть 13 грудня вперше. Рокери готують і спільний виступ з фольклорним ансамблем.