Новини
Здоров’я

Грип перевищив епідемічний поріг у шести регіонах області

За інформацією Хмельницького обласного лабораторного центру МОЗ України, епідемічні пороги перевищені у 6-ти регіонах області: у Дунаєвецькому – на 59,2%; у м.Нетішині – на 42,14%; у м.Хмельницькому – на 26,2%; у Полонському районі – на 15,7%; у Хмельницькому районі – на 9,1%; у м.Кам’янець-Подільському – на 8,1%.

У загальному в області на першому тижні 2019 року показник захворюваності на грип та ГРІ в Хмельницькій області становить 517,3 на 100 тис. населення, що нижче порогового рівня на 3,3% і відповідає низькій інтенсивності епідемічної активності грипу та ГРВІ.

Порівняно з минулим тижнем рівень захворюваності по області серед дітей та дорослих зменшився на 26,3% і 14,2% відповідно. Госпіталізовано 4,3% від загальної кількості захворілих.

“Вірусологічно підтверджені випадки грипу зареєстровані у м.Хмельницькому та Хмельницькому, Старосинявському, Старокостянтинівському, Шепетівському, Дунаєвецькому, Ізяславському районах. З початку епідсезону в області вакциновано проти грипу 2145 осіб”, – йдеться у повідомленні.

В Україні також спостерігається низька активність грипу та ГРІ; захворюваність нижче порогового рівня на 4,3%; перевищення епідемічних порогів відзначається у 5-ти областях.

З початку епідсезону зареєстровано 7 летальних випадків від грипу (5 випадків підтверджені методом ПЛР, 2 – за об’єктивними клінічним даними).

Нагадаємо, у зв’язку з різким збільшенням кількості захворілих на грип, у Нетішені обмежили проведення масових заходів.

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS