У славутській гімназії за 120 тис. грн замінять лампи на енергоощадні

На утримання Варварівської гімназії у 2019 рік в бюджеті Славутської ОТГ передбачено 2 млн. 124 тис. 100 грн. коштів. З яких: 1 млн. 416 тис. 260 грн. – кошти місцевого бюджету, 707 тис. 830 грн – державна субвенція.

За інформацією Славутського МВК, значну увагу приділятимуть заходам із енергозбереження. Уже розпочали роботу із оновлення електричного господарства закладу, в тому числі стовідсоткової заміни старих ламп на нові енергоощадні. На це передбачено 120 тис. гривень.

“На належному рівні здійснюватиметься харчування дітей. Його вартість навіть дещо нижча, ніж у місті. Це пояснюється значною кількістю дітей соціально вразливих категорій. Так, у дошкільному підрозділі батьківська плата складе 30%, 70% – кошти міського бюджету. У початковій школі (харчування учнів 1-9 класів) батьківська плата становитиме 40%, відповідно 60% – кошти міського бюджету”, – додають у міськраді.

У планах – зміцнення матеріально-технічної бази закладу, а також організація навчання дітей з сіл Варварівка та Голики у закладах позашкільної освіти.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Відповідно до розпорядження голови Ізяславської районної державної адміністрації від 14 лютого 2019 року  з 15 по 22 лютого тимчасово призупинено навчально-виховний процес у закладах освіти Ізяславського району. Рішення викликане необхідністю забезпечення запобігання поширенню випадків захворювання гострими респіраторними вірусними інфекціями та грипом в організованих дитячих та підліткових закладах, місцях масового перебування людей.

Спорткомплекс Ізяславської дитячо-юнацької спортивної школи потребує термінової реконструкції покрівлі, аби вберегти його від руйнування. Наразі триває процес виготовлення проектно-кошторисної документації. Для реалізації проекту потрібні кошти на загальну суму 4 млн 760 тис. грн, повідомляють у райдержадміністрації. Як зазначається, є плани створення на другому поверсі закладу манежу, на якому будуть проводитись заняття з легкої атлетики. В […]

У Шепетівській художній школі створили мультимедійний клас. Забезпечити учнів роздатковими інформаційними матеріалами та показати, яким є сучасне мистецтво у різних куточках України та навіть світу – такою є ціль проекту, який вдалося реалізувати завдяки Конкурсу малих грантів ГО “Інститут солідарності Романа Мацоли”. “Ми придбали ноутбук, принтер, мультимедійну дошку та проектор. Тепер забезпечуємо усіх учнів навчальними […]