У Нетішині вводять карантин у класах, де виявили кір

У Нетішині від 4 лютого школам рекомендують запровадити карантинні заходи на 21 день у класах, де були зареєстровані випадки кору. Про це у Фейсбуці повідомляє прес-служба міськради.

“Забезпечити максимально можливу ізоляцію карантинних класів від інших колективів на 21 день (саме стільки триває інкубаційний період хвороби), не допускати нещеплених осіб в навчальні заклади, де зареєстровані випадки кору у період карантину на 21 день”, – йдеться в повідомленні.

Рекомендують обов’язково дотримуватись санітарно-гігієнічного, протиепідемічного та дезінфекційного режиму у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах міста.

Рекомендується також обмежити відвідування дітей з карантинних класів занять у КЗ «Палац культури міста Нетішина», КЗ «Будинок культури», ПНЗ «Будинок дитячої творчості», клубі «Юний технік», КПНЗ «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді», ПСМНЗ «Нетішинська міська художня школа», ПСМНЗ «Нетішинська міська школа мистецтв».

Наразі «Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Нетішин» та «Спеціалізована медико-санітарна частина м.Нетішин» працюють у посиленому режимі, підтримують готовність госпітальної бази до роботи в умовах епідускладнень.

Нагадаємо, з 1 січня 2019 року в місті зареєстровано 5 випадків кору.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Голова Хмельницької облдержадміністрації Вадим Лозовий наголосив під час відкриття, що спільними зусиллями вдалось виконати важливе завдання – зробити так, щоб хірургічне відділення відповідало всім вимогам сучасності. «Це той напрямок, де якість наданої допомоги та підтримка життєдіяльності в екстрених випадках залежить саме від створених належних умов лікування: приміщення, устаткування. Здоров’я наших громадян – одна з головних турбот […]

У січні Міністерство охорони здоров’я оновило реєстр препаратів, які можна отримати за програмою «Доступні ліки». Наразі безоплатними є 47 різних медикаментів. Загалом у переліку ліки від серцево-судинних захворювань, діабету другого типу та бронхіальної астми – уже 239 торгових назв. У міській комунальній аптеці за програмою «Доступні ліки» щомісяця реалізують препаратів на суму до 300 тисяч […]

Для оновлення галузі охорони здоров’я України у 2019 році уряд передбачив понад 130 мільярдів гривень. Це на 15 мільярдів гривень більше, ніж було виділено для медицини країни торік. «Я не обіцяю дива всім одразу. Так не буває. Але я впевнений – поступово ми зможемо зробити життя у нашій країні кращим», – переконаний прем’єр-міністр України Володимир […]