У Нетішині вводять карантин у класах, де виявили кір | Поділля News
У Нетішині вводять карантин у класах, де виявили кір

У Нетішині від 4 лютого школам рекомендують запровадити карантинні заходи на 21 день у класах, де були зареєстровані випадки кору. Про це у Фейсбуці повідомляє прес-служба міськради.

“Забезпечити максимально можливу ізоляцію карантинних класів від інших колективів на 21 день (саме стільки триває інкубаційний період хвороби), не допускати нещеплених осіб в навчальні заклади, де зареєстровані випадки кору у період карантину на 21 день”, – йдеться в повідомленні.

Рекомендують обов’язково дотримуватись санітарно-гігієнічного, протиепідемічного та дезінфекційного режиму у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах міста.

Рекомендується також обмежити відвідування дітей з карантинних класів занять у КЗ «Палац культури міста Нетішина», КЗ «Будинок культури», ПНЗ «Будинок дитячої творчості», клубі «Юний технік», КПНЗ «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді», ПСМНЗ «Нетішинська міська художня школа», ПСМНЗ «Нетішинська міська школа мистецтв».

Наразі «Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Нетішин» та «Спеціалізована медико-санітарна частина м.Нетішин» працюють у посиленому режимі, підтримують готовність госпітальної бази до роботи в умовах епідускладнень.

Нагадаємо, з 1 січня 2019 року в місті зареєстровано 5 випадків кору.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

На Хмельниччині 10 липня відкрили оновлене приміщення неврологічного відділення Ізяславської центральної районної лікарні. Про це повідомляє прес-служба ОДА. «За останній час Ізяславська центральна районна лікарня є прикладом розумного кооперування та освоєння коштів для покращення умов роботи медичного персоналу та перебування пацієнтів. Сьогоднішнє відкриття оновленого приміщення неврологічного відділення є ще одним яскравим підтвердженням цього», – відзначила […]

Останніми роками у Хмельницькому витратили 44 мільйони гривень на придбання сучасного медичного обладнання. Про це повідомив у Фейсбуці міський голова Олександр Симчишин. “За кожним придбанням – врятовані життя і відновлене здоров’я хмельничан. Без перебільшення”, – написав мер. Як він зазначив, днями розпочали працювати відразу два великих для міста придбання. Йдеться про артроскопічну стійку для операцій на […]

З початку купального сезону забезпечується постійний моніторинг міського пляжу на всі види досліджень. Управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста повідомляє, що за інформацієюХмельницького обласного лабораторного центру МОЗ України, який здійснює відбір проб води з Південного Бугу один раз на два тижні, стан водойми (створ в районі міського пляжу) відповідає санітарним вимогам та […]