У Шепетівці працює безкоштовний інклюзивно-ресурсний центр для дітей

У Шепетівці працює міський інклюзивно-ресурсний центр. На забезпечення функціонування центру з міського бюджету торік спрямовано близько 200 тисяч гривень, повідомляє прес-служба міськради.

Фінансування закладу здійснюється за рахунок освітньої субвенції. Послуги фахівців центру – безкоштовні.

“Сучасне суспільство усвідомлює важливість створення рівних можливостей для всіх категорій дітей в Україні. Жоден з них не має відчувати себе іншим – це головне завдання інклюзії”, – зазначають у міській раді.

Центр створили з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти. Тут працює: два психологи, логопед, вчитель лікувальної фізкультури та вчитель дефектолог. Залишається вакантною одна посада дефектолога-логопеда. Центр запрошує відповідних спеціалістів до співпраці.

Центр знаходиться за адресою: вул.Островського, 42 (вхід зі сторони проспекту Миру).

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Відповідно до розпорядження голови Ізяславської районної державної адміністрації від 14 лютого 2019 року  з 15 по 22 лютого тимчасово призупинено навчально-виховний процес у закладах освіти Ізяславського району. Рішення викликане необхідністю забезпечення запобігання поширенню випадків захворювання гострими респіраторними вірусними інфекціями та грипом в організованих дитячих та підліткових закладах, місцях масового перебування людей.

Спорткомплекс Ізяславської дитячо-юнацької спортивної школи потребує термінової реконструкції покрівлі, аби вберегти його від руйнування. Наразі триває процес виготовлення проектно-кошторисної документації. Для реалізації проекту потрібні кошти на загальну суму 4 млн 760 тис. грн, повідомляють у райдержадміністрації. Як зазначається, є плани створення на другому поверсі закладу манежу, на якому будуть проводитись заняття з легкої атлетики. В […]

У Шепетівській художній школі створили мультимедійний клас. Забезпечити учнів роздатковими інформаційними матеріалами та показати, яким є сучасне мистецтво у різних куточках України та навіть світу – такою є ціль проекту, який вдалося реалізувати завдяки Конкурсу малих грантів ГО “Інститут солідарності Романа Мацоли”. “Ми придбали ноутбук, принтер, мультимедійну дошку та проектор. Тепер забезпечуємо усіх учнів навчальними […]