Ще один центр "штучної нирки" на Хмельниччині: як це вдалось | Поділля News
Ще один центр “штучної нирки” на Хмельниччині: як це вдалось

follow link Як ми уже повідомляли, 11 лютого у Дунаєвецькій центральній районній лікарні розпочала свою роботу філія Хмельницького центру екстракорпоральної детоксикації та гемодіалізу. Відкриття відділення стало можливим завдяки небайдужим представникам різних гілок влади. Ще у грудні 2016 під час сесії Хмельницької обласної ради депутат фракції політичної партії «За конкретні справи» Уляна Ткаченко звернулась до депутатського корпусу з запитом про створення відділення  екстакорпоральної детоксикації та гемодіалізу у Дунаєвецькій центральній районній лікарні. На той час в районі апарату штучної нирки потребувало 14 мешканців, сьогодні їхня кількість сягнула 18. Безліч звернень та запитів у всі можливі інстанції надсилали небайдужі депутати та представники влади. І от у 2019 році таке бажане стало реальністю.

http://myswallowtail.com/?x=weight-loss-tv-commercials «Це надзвичайна подія для всього району, адже п’ять громад (Дунаєвецька міська, Дунаєвецька селищна, Смотрицька, Маківська та Новоушицька) об’єднали зусилля для підготовки цього приміщення. Тут проведений відповідний ремонт, який дозволить пацієнтам перебувати у комфортних умовах. Насправді, ми безмежно вдячні Хмельницькій обласній лікарні, яка надала нам п’ять апаратів штучної нирки. Пам’ятаємо і про великий вклад обласної адміністрації та депутатського корпусу та ради. Я хочу сказати, що перелік людей, які долучилися до втілення цього проекту в життя, величезний, адже значну роль відіграли і підприємці, і меценати, і наш народний депутат Олександр Герега. Завдяки спільним зусиллям сьогодні мешканці наших громад зможуть отримувати необхідну, важливу для життя допомогу», – відзначила голова Дунаєвецької міської ради Веліна Заяць.

here Лише об’єднавши зусилля, вдалось досягти потрібного результату. Вже сьогодні пацієнтам не потрібно буде долати десятки кілометрів, аби виконати життєво важливу процедуру, яка раніше можлива була або в обласному центрі, або у Кам’янці-Подільському. Голови п’яти об’єднаних територіальних громад виділили кошти для облаштування приміщення під відділення, попросили допомоги та підтримки у меценатів та підприємців, обласна лікарня надала необхідних п’ять апаратів штучної нирки. Це великий крок до розвитку та відновлення не лише для Дунаєвеччини, а й для всієї області, зазначив голова Хмельницької облдержадміністрації Вадим Лозовий:

«Відкриття цього відділення у Дунаєвецькій центральній районній лікарні – це яскравий приклад позитивних змін завдяки президентській реформі децентралізації. Саме завдяки цьому місцеві органи влади змогли виділити потрібні кошти з бюджету та запропонувати області варіант вирішення проблеми. Я гадаю, що цей досвід переймуть й інші голови ОТГ Хмельниччини, а в Дунаєвецькому районі і надалі відбуватимуться такі потрібні зміни. А ми, як представники області, докладемо максимум зусиль, аби підтримувати та примножувати позитивні тенденції».

Попри чималі зусилля, докладені для реалізації медичного проекту, голова фракції політичної партії «За конкретні справи» у Хмельницькій обласній раді Уляна Ткаченко зазначає: кожен, хто хоч якось долучився до цієї справи, зробив свій внесок, а відтак відкриття відділення – спільна велика перемога.

«Готуючи депутатський запит, всі свої звернення, я не мала жодних сумнівів у тому, що небайдужі люди та представники влади долучаться до такої важливої справи. Звісно, хотілося б, щоб кількість пацієнтів у цьому відділенні в жодному разі не збільшувалась, адже здоров’я нашої нації має бути в пріоритеті завжди. Для нашого лідера, народного депутата України Олександра Гереги, як і для всієї команди «За конкретні справи», підтримка соціально-важливих проектів, їх впровадження та примноження завжди були і будуть на першому місці. І медичні заклади, якісне надання послуг та комфортне перебування пацієнтів на лікуванні – не виняток. Ще раз дякую тим, хто зініціював цю справу, хто підтримав її, і тим, хто буде тут працювати на благо дунаєвчан, а відтак – українців», – зазначила під час заходу Уляна Юріївна.

12 медичних працівників вже надають у новому відділенні допомогу тим, хто її потребує. Варто зазначити, що цього дня у Центральній районній лікарні відкрили ще одне, надважливе кардіологічне відділення, якого пацієнти чекали не один рік. Відтак можна з упевненістю сказати, що Хмельниччина, а отже і Україна, впевнено крокує до розвитку, і це стає можливим завдяки небайдужим представникам нації.

http://myswallowtail.com/?x=espn-weight-loss Юлія Кучер


PR

go to link Читайте нас у  follow link Телеграм get link  та у нашій групі  source link Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

У Хмельницькій міській лікарні відкрили відділення гемодіалізу. Відтепер пацієнти, що потребують процедури, отримуватимуть її у комфортних умовах, повідомляють у міськраді. Роботи і придбання на всіх етапах контролювали самі пацієнти. Загальна вартість проекту на 2019 рік – близько 14 мільйонів гривень. “Пригадую свою першу сесію на посаді мера, – каже міський голова Олександр Симчишин. – Тоді […]

У Хмельницькому цьогоріч вперше кожній дитині, яка хворіє на цукровий діабет, виділяють матеріальну допомогу з міського бюджету. Про це повідомляють у міській раді. На 2019 рік у бюджеті міста передбачено 2 мільйони гривень, у розрахунку на одну дитину це від 18 тисяч гривень і вище. За ці гроші батьки хворих на цукровий діабет дітей можуть […]

У Хмельницькій міській лікарні почали облаштовувати приміщення для проведення гемодіалізу. Тут встановлюють нові апарати “штучної нирки”. Гемодіаліз — один з методів позаниркового очищення крові (екстракорпоральна терапія). Це метод лікування ниркової недостатності, який подовжує життя пацієнтів та покращує його якість. Пацієнтам потрібно підключення до апарату раз на два дні. “Ми поставили на безоплатній основі 10 апаратів, […]