Хмельницька поліклініка отримала сучасну операційну | Поділля News
Хмельницька поліклініка отримала сучасну операційну

У Хмельницькій поліклініці №1 презентували оновлену операційну. Ремонт та придбання обладнання коштувало близько 460 тисяч гривень. 40% суми – за рахунок міського бюджету. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Щороку в поліклініці №1 проводять понад 1400 операцій, що не потребують перебування хворого в стаціонарі.

“Раніше на цьому місці була стара операційна, – розповідає міський голова Олександр Симчишин. -Зараз її не впізнати. Ремонт та придбання обладнання вартувало близько 460 тисяч гривень. 40% суми – конти міського бюджету. Решта 60% – гроші з спецрахунку медичної установи”.

За словами міського голови, теперішній підхід до ремонтів у медзакладах – відмовитися від “латання дірок” і перейти до повних оновлень.

Нагадаємо, у сільській громаді на Хмельниччині відкрили Центр первинної медико-санітарної допомоги.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Договори з аптечними закладами міста Славута на 2019 рік на відпуск лікарських засобів за програмою “Доступні ліки” були заключні комунальним закладом Славутська центральна районна лікарня ім. Ф.Михайлова, засновником якої є Славутська районна рада, а головним розпорядником коштів – Славутська районна державна адміністрація. Відпуск ліків за вказаною програмою в місті Славута здійснювало 8 аптечних закладів. Про […]

Минулоріч була замінена покрівля корпусу інфекційного відділення Славутської ЦРЛ. А цього року заплановано реалізувати перший етап робіт з капітального ремонту приміщень будівлі. Про цей повідомляє офіційний сайт Славути. Нещодавно такі роботи уже були розпочаті – капітально ремонтуються приміщення першої черги. Згодом буде проведена  заміна вікон і дверей.

У відділенні денного перебування Шепетівського територіального центру соціального захисту населення відкрили соляну кімнату. Про це повідомляє прес-служба міської ради. За кошти з місцевого бюджету та субвенції з Державного бюджету України придбали тренажери до спортивного залу денного відділення, гідромасажний комплекс та створили соляну кімнату. “Облаштуванням кімнат разом із будівельниками займалися працівники управління праці та соціального захисту […]