На Хмельниччині розсилають фальшиві повістки до суду | Поділля News
На Хмельниччині розсилають фальшиві повістки до суду

До Хмельницького міськрайонного суду звернувся чоловік із повісткою, яка виявилась фальшивою. У прес-службі суду розповідають, як має виглядати справжня повістка.

“До Хмельницького міськрайонного суду звернувся мешканець міста із повісткою про виклик до суду, в якій було вказано, що він викликається до суду в якості відповідача на вказані день та годину у справі за позовом  акціонерного товариства до нього про стягнення боргу”, – розповіли у прес-службі.

Як зазначається,  повістка виявилась підробленою, адже жодної справи щодо  чоловіка, який звернувся із так званою повісткою, в суді не зареєстровано та не розглядається.
“До повістки, що отримав чоловік також було додано  роз’яснення, в якому чоловіку пропонувалось сплатити  лише частину заборгованості за договором у розмірі близько 10 000 грн. до вказаної в роз’ясненні дати, що передує даті вказаній в повістці про виклик до суду, після чого  залишок боргу буде анульовано. Крім цього, в роз’ясненні також вказаний рахунок для оплати, попередження про те, що у випадку несплати заборгованості кредитна історія буде зіпсована, та на чоловіка чекає довга судова тяганина”, – додали у суді.

go to site Хмельницький міськрайонний суд підготував певні підказки, як впевнитись чи дійсно судова повістка надійшла із суду, і як з’ясувати чи дійсно в провадженні суду перебуває справа, де Ви є учасником, отже:
1. Усі повістки судом надсилаються від імені суду та з адреси суду;
2. Судові повістки надсилаються із штампом на конверті  «судова повістка».
3. В повістці про виклик до суду обов’язково вказується номер справи, по якій викликається учасник процесу  в форматі: код суду/номер справи/ рік справи. Для прикладу: 686/1111/19;
4. Обов’язково вказується прізвище секретаря судового засідання, адреса суду та номер кабінету, куди слід з’явитись, суть справи та за чиїм позовом або до кого позов.
5. Якщо ви впевнений користувач персонального  комп’ютера, Ви можете зайти на портал Судова влада України та в розділі «Стан розгляду справ» ввести своє прізвище, обрати функцію пошуку, після чого на екрані відобразяться усі справи по всім судам України, де  зазначене Ваше прізвище. Також можливо переглянути усі судові рішення по справі, дати призначень справи до розгляду.
6. Якщо ж з персональним комп’ютером не склались відносини, в такому випадку можливо зателефонувати  за номером 65-75-57 до канцелярії суду, де з’ясувати інформацію, що цікавить. Також можливо особисто звернутись до канцелярії суду, що знаходиться в приміщенні по вул. Героїв Майдану, 54 каб.  102 та особисто отримати всю необхідну інформацію.
7. Крім того, нагадуємо, що судові повістки можливо отримувати з допомогою смс-повідомлення. Все що потрібно для цього зробити – подати відповідну заяву із зазначенням номеру телефону, на який особа бажає отримувати повідомлення, після чого про всі дати розгляду по конкретно визначеній справі, а саме по тій, по якій подавалась заява, буде отримувати смс-повідомлення.

source Читайте нас у  Телеграм  та у нашій групі  source site Viber  see url @ПоділляNEWS

Схоже

Аби врятувати каньйон від затоплення, міська влада Кам’янця-Подільського задіяла гідросистеми. Про це повідомляється на сайті міськради. “Після сильної зливи 17-18 травня кількість води у Смотрицькому каньйоні збільшилася у 20 разів. Утім великої шкоди вона не завдала, оскільки ситуацію вдалося взяти під контроль”, – йдеться у повідомленні. Як повідомив заступник міського голови Сергій Бабій, найбільш вразливою […]

На боротьбу з борщівником цьогоріч у бюджеті Хмельницького передбачено 400 тисяч гривень. Про це повідомив начальник міського управління житлово-комунального господарства Василь Новачок. За його словами, небезпечну траву вже покосили на половині локацій, де вона росте. А саме – на вулиці Старокостянтинівське шосе, Волочиська, Північна, Болохівська, Сільськогосподарська. А також біля супермаркету «Таврія» та на Проскурівській – […]

Пластик, пакети, іграшкові деталі – всі ці речі наче ожили на незвичній клумбі, розташованій у середмісті Хмельницького. На клаптику землі поряд з рослинами співіснує непотріб, силою фантазії перетворений на елементи декору.   Клумбу створила мешканка приватного будинку вулиці Староміської Юлія Голуб. Жінка живе тут майже 30 років та весь цей час змагається зі сміттям. Каже, […]